Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır? Günümüzde milyarlarca kullanıcı tarafından kullanan ve milyarlarca bilgisayar içerisinde hali hazırda arayüz işlevi göre Windows 10 işletim sistemi için merak edilen konulardan biri ise Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır? 

Eğer Windows 10 Key Bulunduruyorsanız

Eğer Windows 10 Key bulunduruyorsanız şimdi size söyleyeceğim adımları takip ederek Windows işletim sisteminizi orijinal yapabilirsiniz.

Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır?
Windows 10 Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

1)Eğer anlık olarak Windows’u yüklüyorsanız, kurum bittikten sonra karşınıza çıkan ekrandan barındırdığınız key’i girebilirsiniz.

2)Windows hali hazırda kurulu ise Dosya Gezgini(Klasör’e) sol tıkla>Bu Bilgisayar yazısına sol tıkla ve açılan ekranın alt kısmındaki Windows Etkinleştirme kısmından key girebilirsiniz ve ya hali hazırda bir key’in girilmiş olup olmadığını görebilirsiniz. 

Key Almak İstiyorsanız

İnternette Windows 10 key diye aratarak uygun fiyatlara key alabilirsiniz. Bunu yapmak direkt Microsoft’tan almaktan çok daha ucuza gelir.

Key Olmadan Etkinleştirmek İstiyorsanız

Burada bahsedeceğim yöntem ile hem Windows 10 işletim sisteminizi hem de Windows 365 office programlarınızı orijinal hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken önce Windows 10 ve Office programları’nın deneme sürümlerini kurmak. Ardından Windows Defender (Windows dahilinde bulunan güvenlik yazılımı) devre dışı bırakmalısınız. Bunu yapmak için ara kısmında Windows güvenlik ayarları diye aratıp açmalıyız. Sonrasında soldan Windows güvenliği>virüs ve tehdit koruması>virüs ve tehdit koruması ayarları aç, çıkan sekmedi açık olan bütün ayarları kapatın.

Şimdi gerekli programı indirme zamanı. İndirmeniz gereken programın adı KmSpico. Bu uygulamayı kurduktan sonra yapmanız gereken tek şey çalıştırmak sonrasında hem Windows işletim sistemi hem de Office programları orijinal olacaktır.

23
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.