Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak Çözümü (2021)

 Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak Çözümü (2021)
Okunuyor Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak Çözümü (2021)

Dünyada en çok kullanılan işletim sisteminin süresini nasıl uzatacağınızı anlattık. Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak Çözümü burada sizlerle. 2021 yılı boyunca aşağıda anlatılan yöntemlerle bedava bir şekilde lisans sürenizi uzatabilirsiniz. Yaşayacağınız hatalar ve karşılaştığınız sorunları bize bildirin. Nasıl yapabileceğinizle ilgili bir yardımcı videoda hazırlayacağız. Bu sayede Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak Çözümü için hiç bir yardım almadan rahatlıkla nasıl yapılacağını öğrenebileceksiniz.

Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak

Bilgisayarlarınızda kullandığınız işletim sistemi deneme süresindeyse veya daha önce kullandığınız sahte yazılım devre dışı kaldıysa bu tür sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak aslında zararı olmayan bir yazıdır. Fakat bunun sürekli olarak masaüstünüzde gözükmesi oldukça can sıkıcı bir hal alabilir. Bir oyuna girdiğiniz zaman, video izlerken dahi sağ alt köşede bu uyarı yazısı peşinizi bırakmıyor olacak.

Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak
Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak

Bilgisayarınıza ekstra olarak bir program indirmeden veya hiç bir ücret ödemeden bedava şekilde bundan kurtulabilirsiniz. Nasıl yapacağınızla ilgili detaylı bilgileri aşağıda verdik. Genellikle her kullanıcı bu sayede can sıkıcı “Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak” mesajından kurtulabiliyor. Fakat bazen işlemleri yanlış uygulamak veya daha önceden yapılan farklı işlemler bu çözümü etkisiz kılmaktadır. Eğer sizde bu yöntem işe yaramadıysa bize bildirin.

Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak Yazısını Kaldıran Çözüm Yöntemi

Bununla ilgili bir kaç tane farklı çözüm yöntemi İnternette çok dolaşıyor, fakat o yöntemler herkesin işine yaramadığı için sizlere yeni bir yöntem sunacağız. Bu sayede işlemi uygulayacak her kullanıcı Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak şeklinde görülen bu yazıdan kurtulabilecekler. Çözümü;

  • Klavyeden, Windows ve X tuşuna aynı anda basın,
  • Komut istemi (yönetici) yazısına tıklayın,
  • slmgr -rearm kodunu yazıp enter‘e basın.
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Yukarıdaki basit işlemleri uygulamadan ortalama 5 dakika sürmektedir. Yukarıdaki çözümü uygulayıp, bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda Windows Lisansınızın Süresi Yakında Dolacak yazısı artık gözükmeyecektir. Eğer hala duruyorsa ve çözüm işe yaramadıysa bize bildirin. Reddit üzerinden de konuyla ilgili bir paylaşım yapılmıştı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın