Winrar Şifre Kırma 2020

Winrar Şifre Kırma 2020

Herkes 2020 yılında bilgisayarında Winrar barındırmalıdır. Winrar sıkıştırılmış içi oldukça dolu küçük boyutlu dosyaları seyahat ettiren Winrar da Winrar şifre kırma nasıl yapılır? Sorusu soruluyor. Winrar kurup kullanmak bambaşka bir şey Winrar içerisinden şifreli dosyaları çıkarmak için o kadar uğraştık. Sonunda bunu yapmanın çok basit yolları bulunuyor. İsterseniz konunun derinliklerini inceleyelim. 

Winrar Şifre Kırma Programsız Nasıl Yapılır?

Winrar Şifre Kırma Programsız Nasıl Yapılır?
Winrar Şifre Kırma Programsız Nasıl Yapılır?

Ne yazık ki şu anda Winrar şifresini kaldırmak için dosya dizisi indirmemiz gerekiyor. Bu taktik ile sonunda hiç zaman kaybetmeden bu işlemleri yapabileceğiz. Anlık olarak bu işin programsız yapılmasının bir olasılığı olmadığı mecburen program indirmeniz gerekecektir.

Winrar Şifre Kırma Programı Var mı?

 Konuya direk girmemiz gerekirse evet Winrar şifre kırma programları var. Ben özellikle bir taneden bahsedeceğim. Bu programın ismi: Free RAR Password Recovery Programı. Bu program ile sıkıştırılmış olan dosyaları çıkarabilirsiniz. Bu programı kurduktan sonra benim adımları aynısını takip ediniz. 

Sonrasında, programı açın ve pencerenin sol tarafındaki “Charset” kısmından parolanın içinde bulunduğunu düşündüğünüz karakterlerin yanındaki kutucuklara tıklayarak tik işareti koyun ve pencerenin sağ tarafındaki “Minimal Length” seçeneğini programın şifreleri, kaç haneli şifrelerden itibaren denemesini istiyorsanız o rakama getirin.

Winrar Şifre Kırma Programı Var mı?
Winrar Şifre Kırma Programı Var mı?

Örneğin burada şifreli Winrar dosyasının parolasının latin harflerinden ve rakamlardan oluştuğunu düşündüğümüz için “Latin” ve “Digits” seçeneklerinin yanındaki küçük kutucukları işaretledik ve programın 1 haneli şifrelerden itibaren şifre denemesini istediğimiz için “Minimal Length” seçeneğini 1 olarak belirledik. Gerekli kutucukları işaretledikten sonra, yine pencerenin sol-üst bölümündeki “Browse” butonuna tıklayın. 

Hızlı Winrar Şifre Kırma Sitesi Nedir?

 Winrar şifre kırma siteleri size gösterdiğim programın işlevinin teknik olarak aynı şekliyle çalıştığını söylemeliyim. Bu siteler sayesinde hiç uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu siteler sayesinde Winrar dizisine direk erişim sağlayabilirsiniz.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.