e
sv

Wish Hediye Gönderiyor mu?

2048 Okunma — 23 Ekim 2020 15:18
Wish Hediye Gönderiyor mu?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Wish Hediye Gönderiyor mu? Wish Nedir? Wish Hediyeleri Gerçekten Gönderiyor mu? Wish Uygulaması Güvenilir mi? Wish uygulaması oluşturduğu kampanya ile dikkat çekmeye çalışmıştı. Yazı yazdığımız düşünülürse bunu başarmış diyebiliriz. Peki bu kampanya nedir? Wish Nedir? Wish Uygulaması Güvenilir mi? Wish Uygulaması Hediyeleri Gerçekten Gönderiyor mu? Bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Özellikle kullanıcı yorumlarına bakmak ve kişisel olarak uygulamayı indirip deneyimlemem fikir verdi.

Wish Nedir?

Wish Nedir?
Wish Nedir?

Wish bir online alışveriş uygulamasıdır. Bu online market içerisinde bütün tüketici isteklerine özel ürün satılıyor. Elektronik, saat vb… Peki bu uygulama nasıl indirilir? Dediğinizi duyar gibiyim. Yapmanız gereken şey İPhone telefon kullanıyorsanız. App Store uygulamasında ” Wish “ diye aratıp indirmek eğer Android işletim sistemi barındıran bir cihaz kullanıyorsanız. Uygulamanız gereken süreç aynı sadece Android’te AppStore yerine Google Play Store mobil marketi var. Aynı şekilde Google Play Store mobil marketine girip. “ Wish “ diye aratıp indiriniz.

Wish Hediyeleri Gerçekten Gönderiyor mu?

Wish uygulamasını indirdikten sonra ilk açışınızda Wish karşınıza hediye olarak bazı ürünler çıkartıyor eğer seçtiğiniz ürüne tıklayıp gerekli ödeme ve adres bilgilerini doldurursanız ve satın alım işlemini tamamlarsanız evet ürün size gönderiliyor. Ürün için herhangi bir ödeme alınmıyor.

Sizin kartınızdan sadece kargo ücreti çekiliyor. Yalnız söylemem lazım. Uygulamayı ilk indirdiğinizde karşınıza çıkan hediyeni seç sayfasında bulunan bütün ürünler oldukça ucuz olan ürünler. Durum böyle olunca zaten o ürünü başka bir online market içerisinden kargo ücreti bedava ürün 15 TL olarak alabiliyorsanız. Wish dahilinde ürün bedava kargo ücreti 10 TL gibi bir şey olmuş. Bedava ürün almaktan çok indirimli ürün almış gibi hissedebilirsiniz.

Wish Hediyeleri Gerçekten Gönderiyor mu?
Wish Hediyeleri Gerçekten Gönderiyor mu?

Wish Uygulaması Güvenilir mi?

Wish dünya çapında 500 Milyon kullanıcısı olan bir online market uygulamasıdır. Yaşayacağınız güvenlik sorunları’nın kullandığınız diğer online market uygulamaları veya sitelerinden fazla olacağını zannetmiyorum.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Wish Hediye Gönderiyor mu?