Wolfteam Classic Türkiye İndir

 Wolfteam Classic Türkiye İndir
Okunuyor Wolfteam Classic Türkiye İndir

Wolfteam Classic İndir seçenekleri ile Türkiye üzerinden oyuna girmek isteyen oyunculara özel dosyalar paylaşılmaktadır. Steam da şuan erişime kapalı olan klasik oyuna Türkiye den nasıl girebileceğinizi öğrenin. MMOFPS türündeki Wolfteam ülkemizde ilk çıktığı zaman çok büyük ilgi görmeyi başarmıştı. İnsanların silahlı mücadelesi ve yine aynı insanların kurt a dönüşerek verdikleri savaş herkesi etkiliyordu. Daha sonrasında oyunun paraya dönmesini sağlayan yenilikler eklendikçe oyuncu sayılarında da çok ciddi düşüşler gözüktü. Yeni karakterler, daha güçlü kurtlar ve silahlara sahip olmak için oyuna para yatırmanız gerekiyor.

İlk zamanlar oyunun verdiği silahlar veya KP kasılarak alınabilen silahlarla para yatıran oyuncuların aldığı silahlar eşitti. Fakat hilenin oyunda artmasının ardından paraya dönük gelişmelerin olması ciddi oyuncu kayıplarına sebep oldu. Ülkemizdeki çoğu oyun sever zamanında Wolfteam oynamıştır ve bu oyunun ilk zamanlarını hep hatırlıyordur. Wolfteam Classic adındaki yeni çıkacak oyun da bizi eskilere götürüyor. Hilenin olmadığı ve parayla satın alınabilen öğelerin çok az olduğu bu zamanları yeniden bizlerle buluşturacak olan Wolfteam Classic şuanda Türkiye erişimine kapalı.

Wolfteam Classic İndir (Türkiye)

Wolfteam Classic Türkiye İndir ile oyunu ülkemizde oynayabilmek için bu dosyalar işinize yarayacaktır. Son sürüm dosyalarından oluşan klasörün içerisinde Bilgisayar (PC) için kurmanız gerekenler de bulunmaktadır. Şuanda Türkiye bölgesine erişime kapalı halde Steam üzerinden sunulan Wolfteam Classic bazı seçkin ülkelerde oynanabilmektedir. Yakın bir zaman sonra ülkemizde de erişime açılması bekleniyor. Fakat şuan bu haliyle de oyunud enemek isteyenler ve oynamak isteyenler Wolfteam Classic Türkiye İndir seçeneklerinin araştırmasını yapıyorlar. Bundan dolayı bizde bu içeriği hazırlayarak nasıl oynayabileceğinizi anlattık.

Wolfteam Classic İndir (Türkiye)
Wolfteam Classic İndir (Türkiye)

Wolfteam klasik sürümü bizi eskilere götürecek fakat grafik kalitesi yeni nesil olacak. Retro oyunlar çok popülerleşmeye başladı fakat bu oyun retro tarzından ziyada Wolfteam evreninin ilk zamanlarını getirecek olan eşitlikte olacak. Parayı basanın kral olmadığı dönemlere geçtiği zaman tekrar o eski neşesine dönebileceğini düşünüyoruz. Tabi ki günümüzdeki Valorant veya CS:GO gibi dünya genelinde popüler olan oyunların oyuncu sayısına erişebileceklerini düşünmemekteyiz. Ama o tür oyunları oynayanların dahi ara ara oynayacakları ve eski kitlenin tekrar döneceği bir Wolfteam Classic bekliyoruz. Şuanda Steam platformu üzerinden oyuncularla buluşacak olan oyun Türkiye de erişime kapalı. Yukarıda sizlere sunduğumuz Wolfteam Classic Türkiye İndir seçeneklerini kullanarak oyunu PC cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Wolfteam Classic Türkiye Nasıl İndirilir?

Wolfteam Classic Türkiye için yukarıda verdiğimiz İndir butonuna tıklayarak son sürüm güncel dosyaları cihazlarınıza yükleyin. Ardından oyunun kurulumunu yapmanız gerekecek. Steam üzerinden oyunu cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Fakat şuanda Türkiye’ye kapalı durumda olması oyunu bu tür yabancı dosyalarla indirmenize olanak tanıyor. Şuanda erişime açık olan ülke üzerinden oyunu indiriyormuş ve giriyormuş gibi gözükmeniz gerekmektedir. Bunları sağlayacak dosyaları da yukarıda sizlerle paylaştık.

Wolfteam Classic Türkiye İndirmeden Önce Sistem Gereksinimleri Kontrolü Yapın

Wolfteam Classic Türkiye İndirmeden önce oyunu oynayacağınız Bilgisayar (PC) cihazınızın Sistem Gereksinimlerini oyununkilerle karşılaştırın. Oyunu oynamaya yetecek düzeyi karşılıyorsa daha sonrasında oyunu yüklemenizi öneriyoruz. Eğer Wolfteam Classic Türkiye İndir seçeneğinden sonra bu kontrolü yaparsanız ve cihazınız oyunun gereksinimlerini karşılamazsa boşa zaman harcamış olursunuz.

  • İşletim Sistemi: Window 7 veya daha iyisi
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400 3.0GHz veya daha yükseği, Pentium 4 1.4Ghz
  • RAM: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTS 250 (1024MB) veya daha yükseği


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın