Woodturning Oyunu Oyna

 Woodturning Oyunu Oyna
Okunuyor Woodturning Oyunu Oyna

Woodturning Oyunu Oyna ile oyunu Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazlarda oynamak isteyen oyuncular için nasıl yapacaklarını anlatacağız. Woodturning Oyunu Oyna içeriğini hazırlarken rehber niteliğinde soru cevaplar ve oyuncuların işine yarayacak bilgilerle doldurduk.

3D Grafikleri ile oyuncuları etkilemeyi başaran Woodturning, bir birinden farklı boyutlarda ağaç kütüklerini makine ile oyarak şekil vermemizi sağlayan başarılı bir Simülasyon oyunudur. Bölümü geçmek için bize verilen kütükleri istenilen şekillerde tornalama yapmamız gerekiyor.

Android ve İOS uygulama mağazalarında 10 milyondan fazla indirilen başarılı oyun son bir kaç gündür listelerin başında yer alıyor. Oyunda rekabet ortamının oluşacağı bir alan olmadığı için APK veya Hile gibi arayışlar oldukça az.

Woodturning Oyunu herhangi bir tuş yardımı olmadan akıllı cihazların dokunmatik ekranları ile rahatça oynanabiliyor. Oyunu Bilgisayardan oynayamazsınız fakat çeşitli emülatör cihazlar aracılığıyla PC üzerinden oynamanız mümkün olacaktır.

Woodturning Oyna diyerek aratanlar oyunun vakit zevkli ve uğraş verici vakit geçirme özellikleri cazip geldiği için tercih ediyorlar. Eskilerden gelen bu el işçilikleri günümüz meslekleri arasında’da yer alıyor. Bu tür mesleklere ilgi ne kadar az olsa’da kazançları yüksek olduğu gerçeği bilinmiyor.

Woodturning Oyunu Oyna yazımızı hazırlarken oyuncuların oyun hakkında en çok merak ettikleri ve istedikleri şeyleri onlara sunmak amacıyla hazırlandı. Aynı zamanda oyunu bilmeyen oyunculara tanıtmak ve bu deneyimi yaşatmak istiyoruz.

Woodturning Oyunu

Woodturning Oyunu
Woodturning Oyunu

Woodturning Oyunu, günümüz popüler mobil oyunlarını tasarlayan ve sunan VOODOO tarafından geliştirildi. Hem Android hemde İOS işletim sistemli akıllı mobil cihazların oyun uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Şuana kadar toplamda 15 milyondan fazla indirilme barajını aşarak kendi kategorisinde lider oyun olmayı başardı.

Woodturning Oyunu hakkında merak edilenlerde simülasyon ile neler yapabileceklerini oyuncular oldukça çok merak ediyorlar. Bölümlerde bize verdikleri kütük ve istedikleri şekilleri gerekli malzemelerimiz ile yapmaya çalışıyoruz.

Bölümleri geçmek için istenilen şekle yaklaşmak ve en iyisini tasarlamamız lazım. Kazandığımız paralar ile yeni bölümler, eşyalar ve süs eşyaları alabilirsiniz. Woodturning Oyunu hakkında sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Woodturning Oyna

Woodturning Oyna
Woodturning Oyna

Woodturning Oyna ile arama motorları üzerinden oyunu ne yazık’ki şuan için oynamanız mümkün değil fakat sizlere sunduğumuz bağlantılar aracılığıyla oyunu sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz. Günümüz mobil oyun piyasasında rekabeti olan oyunlar popülerken bu tür sanat sevgisi ve yaratıcı düşünceleri aşılayan oyunlarında ilgi görmesi sevindirici bir olay.

Oyunda yapabileceğim tek eleştiri kendimize özgü objeler yaratıp bunları satabilmemiz için izin verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sadece onların istedikleri şekiller bir süre sonra oyuncuları sıkmaya başlayabilir.

Woodturning Oyna içeriği bu oyunu oynamak isteyen her oyuncuya yardımcı olmak amaçlı hazırlandı. Yeni başlayanlar veya yeniden oynamak isteyenler için gereken tüm bağlantı adreslerini paylaşıyor olacağız. Oyunu ekrana dokunarak rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyun içerisinde reklamlar biraz fazla gözükse’de İnternet bağlantınızı kapatarak oyunu rahatlıkla oynayabileceğinizi unutmayın. Oyun’da bölümü geçmemiz için gerekli malzemeler veriliyor fakat nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verilmiyor. Usta olabilmek için deneme ve yanılma yöntemiyle uğraşarak çözmeniz sizi ayrıca oyuna ısındıracakdır.

Oyunda kazandığınız paralar ile desenler satın alarak yeni objeler tasarlayabilir ve daha fazla paraya satabilirsiniz. Woodturning Oyna ile oyunu denemek isteyenler yukarıdaki butonları inceleyebilirler.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın