Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı

 Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı
Okunuyor Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı

Wordwall aracılığıyla geliştirip paylaşılan Brawl Stars oyununda kutu açılımı sağlayan mini oyunları buradan oynayabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere sunulan dosyalardan gerçek oyunda açacağınız kutulardaki karakter çıkma oranlarını da burada test etmiş olacaksınız. Her ne kadar böyle oyunlar gerçeği yansıtmalar da en önemlisi gerçek oyunda bir kutu açmadan önce merak ettiğimiz karakter çıkma oranlarını test etmek. Çok istediğimiz bir Brawl Stars karakteri var ve kutu açacağız fakat açacağımız kutuda o karakterin çıkma olasılığını bilmiyor. Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı işte bize bu oranları tahmin etme seçeneğini sunuyor.

Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı Oyunları

Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı için aşağıda paylaştığımız bağlantıdan tüm oyunlara erişebilirsiniz. Bir birinden farklı kişilerin geliştirdikleri bu mini oyunlarda şansınızın elverdiği karakterlere sahip olma fırsatınız olacak. Bir çok yerli ve yabancı büyük oyun sitesi burada hazırladıkları şans çarklarıyla Brawl Stars oyunundaki kutu açılımı havası katmaktadır. Burada şanslı özel karakterleri çıkaran oyunculara gerçek oyunda da bu karakterleri hediye edebiliyorlar. Bu etkinliklerle ilgili de güncel bilgileri yine buradan sunmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı hakkında merak edilen soruları da cevaplayacağız.

Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı Oyunları
Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı Oyunları

Uygulama mağazalarında da çok paylaşılmaya başlanan ve oyuncuların çok tercih ettikleri kutu açılım oyunlarını cihazlarınıza indirmeye gerek kalmadan tarayıcı üzerinden deneyimleme fırsatı sunuluyor. Yukarıda paylaşılan bağlantı sizi doğrudan bu oyunların listesine götürecektir. Orada beğendiğiniz ve ilginizi çeken Brawl Stars Kutu Açma oyunlarından dilediğinizi ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. 2021 yılı boyunca Wordwall platformunda bu konuda açılacak oyunlar listelenmeye devam edilecektir.

Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı Gerçek mi?

Wordwall Brawl Stars Kutu Açılımı işlemlerinin gerçek olup olmadığı merak eden binlerce oyuncu bulunmaktadır. Tabi ki de burada açacağınız kutular gerçekte oyunda açılmamaktadır. Bu sitedeki mini oyunların amacı Brawl Stars oyununda bir kutu açmaya karar verdiğinizde istediğiniz karakterlerin çıkma olasılıklarını test etmeniz. Aynı zamanda bir çok büyük oyun sitesi de oyun severler için burada mini testler yaparak onlara ödül dağıtıyorlar. Fakat Wordwall üzerinden oynanan Brawl Stars kutu açma oyunlarında kazandığınız karakter veya kostümleri gerçek oyundaki hesabınıza aktaramazsınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
52 okunma
okunma4690
1 yorum