www.askvesavas.com PUBG Mobile Başvuru (Aşk ve Savaş)

 www.askvesavas.com PUBG Mobile Başvuru (Aşk ve Savaş)
Okunuyor www.askvesavas.com PUBG Mobile Başvuru (Aşk ve Savaş)

PUBG Mobile oyuncularına hazırlanan yeni etkinlik Aşk ve Savaş için hazırlanan www.askvesavas.com sitesini sizin için inceledik ve nasıl başvuru yapacağınızı anlattık. 2021 yılı boyunca yapılacak etkinlikler ve tüm organizasyonlardan da bahsetmeye devam edeceğiz. Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile klasik temasını her gün yenilemeye devam ediyor. Tıpkı şuanda www.askvesavas.com adresi üzerinden gerçekleştirdiği büyük etkinlik gibi her yıl yepyeni ve bir birinden farklı etkinlikler hazırlayarak oyuncularını mest etmeyi başarıyor. 100 kişinin bir uçağa yerleştirildiği ve paraşütle adanın farklı alanlarına atlatılıp orada yerde bulacağınız silahlar ve ekipmanlarla son hayatta kalan oyuncu olma mücadelesi her ne kadar artık sıradanlaşsa da oyuna gelen bu güncellemeler oyuna yeniden başlamışsınız gibi farklı bir deneyim ve keyif almanızı sağlıyor.

7 Nisan tarihinde resmi YouTube hesaplarında yayınladığı video ile PUBG Mobile AŞK ve Savaş Başvuru yapmanızın önemini ve yarışmanın detaylarını anlatmıştı. Korona virüsü kapsamında yapılan yasaklar ve karşılaşılan bazı sorunlar bu etkinliğin biraz yavaşlamasına sebep oldu. Fakat askvesavas.com adresi üzerinden yayınlanan son bilgilere göre çok yakında bu etkinliğin çok daha büyüyeceğine şahit olacağız. Nasıl başvuru yapabileceğiniz ve bilmeyenler için Aşk ve Savaş Nedir? gibi soruları aşağıda cevapladık. Eğer konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınız varsa yorum olarak sorabilir veya konu hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile AŞK ve Savaş Nedir?

PUBG Mobile AŞK ve Savaş, henüz üzerinde çalışılan ve sonlanmamış bir yarışma programı olacak. YouTube ve Twitch üzerinden yayınlanacağını düşündüğümüz bu resmi yarışma programı PUBG Mobile temalı olacak. Yani oyunu seviyorsanız bu programı izlerken çok büyük keyif alacaksınız. Oyunu eşleri ve sevgilisi ile oynayan çiftleri gören herkes bu duruma çok hoş bakıyor. Peki bu çiftlerin bir birleriyle oyunda yarıştıklarını izlemek size nasıl bir zevk verebilir?. Tahmin dahi edemeyeceğiniz keyifli anları izlemeye hazır olun.

16 katılımcı tamamen bireysel olarak bu yarışma için seçilecek. Program içerisinde PUBG Mobile oynarken yapmaları gereken özel görevler yer alacak. 8 erkek ve 8 kadından oluşacak olan bu yeni nesil yarışma programına herkes katılabilir. Burada yer almak ve yarışırken hem kazanmak hem de keyif almak istiyorsanız aşağıda anlattığımız başvuru nasıl gerçekleştirilir? sorusunun cevabına bakabilirsiniz. Aynı zamanda www.askvesavas.com adresi üzerinden programla ilgili tüm detayları görebilirsiniz.

PUBG Mobile AŞK ve Savaş Tanıtım Videosu (www.askvesavas.com)

www.askvesavas.com

PUBG Mobile AŞK ve Savaş Başvuru Yap (Form)

PUBG Mobile AŞK ve Savaş Başvuru Yap aslında zor olmayan işlemlerle gerçekleşmektedir. Aşağıda maddeler halinde anlattığımız adımları takip ederek hemen bu yarışma programına başvurunuzu yapabilirsiniz. Form olarak da sizi zorlamayacak ve yormayacak bir sistem geliştirilmiş durumda. Çok daha detaylı bilgi almak istiyorsanız yarışma programı için PUBG Mobile’nin açmış olduğu www.askvesavas.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

PUBG Mobile AŞK ve Savaş Başvuru Yap
PUBG Mobile AŞK ve Savaş Başvuru Yap
  • Kendini Tanıtan Bir Video Çek
  • Tanıtım Videonu Yükle
  • Formu Doldur
  • Başvurunu Gönder

Kendinizi tanıtan videonuzu çektiğiniz zaman onu YouTube, Vimeo veya Google Drive gibi paylaşabileceğiniz alanlara yüklemeniz gerekiyor. Daha sonrasında Aşk ve Savaş için açılan İnternet sitesinde yer alan “Hemen Başvur” butonuna basarak orada karşınıza çıkan alanları doldurmanız gerekiyor. Eklemek istediğiniz notlar kısmını boş bırakmanızı önermiyoruz. Oraya da yazacağınız etkileyici bir yazı 16 yarışmacıdan bir tanesi olmanızı sağlayacak önemli bir nokta.

PUBG Mobile AŞK ve Savaş Başvuru İptali

PUBG Mobile AŞK ve Savaş Başvurusu yaptıktan sonra bunu iptal etmek isteyen çok fazla oyun sever bulunuyor. Bize sürekli sorulan bu tür konuyla ilgili soruları da cevaplayacağız. Eğer başvurunuzu yaptıysanız ve daha sonrasında fikriniz değiştiyse sizinle iletişime geçecekleri zaman bunu söyleyebilirsiniz. Her başvuru yapan yarışmaya katılmayacak. Başvuru yapan binlerce insan arasından yalnızca 16 kişi kabul edilecek, eğer siz kabul edilirseniz bu fırsatı kaçırmanızı istemeyiz fakat yine de sizinle iletişime geçeceklerdir. O durumda katılıp isteyip istemediğinizi söyleyebilirsiniz. Aynı zamanda katılım için çektiğiniz ve yüklediğiniz videonuzu da kaldırarak başvuru işleminizin iptal edilmesini sağlayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL