X-Ray Mobile v2.0 APK İndir (2022)

 X-Ray Mobile v2.0 APK İndir (2022)
Okunuyor X-Ray Mobile v2.0 APK İndir (2022)

X-Ray Mobile v2.0 APK İndir, yeni gelen bir harita içi oyun modunu sizlerle tanıtıyoruz. İndir ile cihazlarınıza yükleyip hemen bu aksiyona dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda nasıl girebileceğinizi ve neler yapmanız gerektiğinden de bahsedeceğiz. Oyuna gelen güncellemelerin ardından yenilenen Karakin haritasında X-Ray Mobile v2.0 APK İndir sayesinde gerçek hayatta kalma mücadelesini daha zor ve aksiyon dolu bir sürece çevirebilirsiniz. X-Ray Mobile v2.0 APK İndir tarafından geliştirilen günümüzün en popüler hayatta kalma oyunu sürekli gelişmeye devam ediyor. Her güncellemenin ardından oyuncuları daha fazla sevindirecek gelişmelere şahit oluyoruz.

Öncelikle daha önce bu haritada maça girdiyseniz bunu da daha önceki oyunlarınız gibi geçeceğini düşünmeyin. Bambaşka bir aksiyon ve deneyim sizleri bekliyor olacak. X-Ray Mobile v2.0 ile kurallar değişti ve şartlar yeniden hazırlandı. Oyun içerisindeki rekabet ortamını yükseltecek bir düzenlemenin ardından burada gireceğiniz maçlarda zaman sizin için bir türlü geçmeyecek. Her an ölme korkusuyla son hayatta kalan oyuncu olmak için amansızca bir mücadele vereceksiniz. Bu durum hem hoşunuza gidecek hem de sizi bağımlı yapacak.

X-Ray Mobile v2.0 APK İndir

X-Ray Mobile v2.0 APK İndir, oyunda yer alan Karakin isimli haritaya eklenen yeni bir savaş modudur. 64 oyuncu aynı adaya uçak ile indirilir ve hayatta kalma mücadelesi burada başlar. Oyuncu sayısının azaltılmasının sebebi yerde ve atılan kutularda çıkacak dropların sınırlandırılmasından kaynaklanıyor. Daha zor bir oyun için daha az droplar hayatta kalma savaşının etkisini de arttıracaktır. Win94 keskin nişancı tüfeği gibi alt edici bir silahı bu haritada bulamazsınız, tabiki droplarda sniper benzeri silahlar çıkabilsede tahribat gücü yüksek uzun namlulu silahlara pek yer verilmemiş durumda.

X-Ray Mobile v2.0 APK İndir (2022)
X-Ray Mobile v2.0 APK İndir (2022)

Tüm bunların sebebi oyundaki aksiyonu yakına taşımak ve savaşı hissetmenizi sağlamak. Yani son hayatta kalan oyuncu olabilmek için vereceğiniz mücadele zor şartlarda geçeceği için siz de bu deneyimi iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Yeni güncellemeyi yapmadıysanız aşağıda verdiğimiz X-Ray Mobile v2.0 APK İndir seçeneklerini kullanabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazmanız, cevaplamamız için yeterli olacaktır.

X-Ray Mobile v2.0 APK İndir Nedir?

X-Ray Mobile v2.0 APK İndir ile oyunu APK veya İOS tarzında mobil telefonlarınıza yükleyebilirsiniz, aynı zamanda Bilgisayar (PC) üzerinden oynayan oyuncular da bu indirme seçeneklerini kullanabilirler. Yeni harita modunun gelmesinden sonra oyun içerisinde bunu bulamayanlar ve giremeyenlerin sayısı çok fazla. Bundan dolayı paylaşılan X-Ray Mobile v2.0 APK İndir bağlantılarını da sizler için araştırdık.

Yabancı kaynaklar bu tarzda bulunamayan veya ekstra indirilmesi gereken dosyalarla ilgili bazı kötü çalışmalar yapıyorlar. Büyük oyuncu kitlesini bildikleri için bu kitleden faydalanmaya çalışanlar böyle çok aranabilecek dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştirmekteler. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzre tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Kesinlikle X-Ray Mobile v2.0 APK İndir dosyalarına ait indir bağlantını.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın