Xavier Musk İnstagram Hesabı (2022)

 Xavier Musk İnstagram Hesabı (2022)
Okunuyor Xavier Musk İnstagram Hesabı (2022)

Xavier Musk İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Xavier Musk isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Xavier Musk İnstagram Hesabı

Xavier Musk İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Xavier Musk” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Natasha Oakley İnstagram Hesabı
Xavier Musk İnstagram Hesabı

Aşağıdaki yorum alanına “Xavier Musk İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Xavier Musk İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Xavier Musk İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk’ın ilk eşi Justine Wilson ile evliliğinden olan oğlu Xavier cinsiyetini ve adını değiştirmeye karar vererek geçtiğimiz nisan ayında mahkemeye dilekçe sundu.

18 yaşındaki Xavier, babasından uzaklaşmak ve resmi bağlarını koparmak için annesinin soyadını alarak ismini ‘Vivian Jenna Wilson’ olarak değiştirecek. Xavier konuyla ilgili, “Artık biyolojik babamla hiçbir bağım ve ilişkim kalsın istemiyorum” açıklamasını yaptı. Xavier’in isim değişikliği davası cuma günü Kaliforniya’daki mahkeme sonucunda belli olacak.

Öte yandan 50 yaşındaki Musk’ın ilk eşi Kanadalı yazar Wilson’dan beş çocuğu bulunuyor. İkilinin, Xavier’in ikizi Griffin (18), Kai, Saxon ve Damian (16) adında üçüz çocukları var. Üç kez nikah masasına oturan Musk’ın şarkıcı Grimes’ten de iki çocuğu bulunuyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın