Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor (2021)

 Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor (2021)
Okunuyor Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor (2021)

Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası Çözümü için 2021 yılına özel yazdığımız içeriğimizi muhakkak okuyun. Android mi cihazlarınızda karşılaştığınız bu sorunu çözmek için gereken tüm adımları güncel olarak görebileceksiniz. Ülkemizde ve dünyada Xiaomi markalı akıllı telefonlar milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Son zamanlarda Google Sürekli Olarak Duruyor şeklinde görülen hatalar ülkemizde Xiaomi markalı cihaz kullanıcılarının oldukça canını sıkmaya başladı. Hemen hemen her telefon kullanıcısının rastlamaya başladığı bu hataların sebeplerini araştırdık. Daha sonrasında çözüm paylaştığımız çözüm yöntemlerini de uygulayarak sorunlardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası (2021)

Geçtiğimiz yıllarda da görülen bu sorunun 2021 yılında tekrar görülmesinin ardından oldukça şikayetler gelmeye başladı. Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası için yaptığımız güncel araştırma sonuçlarına erişeceksiniz. Cihazın geliştirici firmasının bu konu hakkında yaptığı açıklamalara da yer ayırdık. Xiaomi telefonlarına gelen güncellemelerden sonra görülen Google sürekli olarak duruyor hatası telefonları kullanılamaz hale getiriyor. Artık günümüzde telefonlar sadece sesli aramalar için kullanılmamaktadır. Uygulama mağazalarında yer alan uygulamaların hayatımızı kolaylaştırması ve oyunlarla eğlenebildiğimiz gibi.

Telefonun kamera gibi özelliklerini de oldukça fazla kullanıyoruz. Android işletim sistemli akıllı telefonlarda tercih edilen Google hizmeti olan Play Store dahi bu süreli olarak duruyor sorunu yüzünden çalışmamaktadır. Doğal olarak buradan yüklediğimiz uygulamaları da açamıyoruz. Telefonun akıllı olmasını sağlayan böylesine araçların çalışmaması hem canımızı sıkıyor hem de biran önce hatayı çözmeye çalışıyoruz. Sizler için aşağıda açıkladığımız Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası Çözümü işinize yaramazsa bize bildirin. Sizler için güncel çözüm yöntemleri aramaya devam edeceğiz.

Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası (2021)
Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası (2021)

Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası Çözümü (2021)

Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası Çözümü olarak arama sonuçlarında oldukça fazla içerik bulunmaktadır. Fakat her biri eskiden görülen hatanın çözümünü sundukları için 2021 yılında tekrarlanan bu soruna bir çözüm olamıyorlar. Biz yeniden görülmeye başlanan bu hatayı tekrar araştırdık ve sebebini bulduk. Ardından deneme ve yanılma yöntemleri ile çözümleri sizlere aşağıda sıraladık.

  1. Telefon Ayarlarınıza Girin
  2. Uygulamalara gidin.
  3. Sağ üstte bulunan 3 noktaya tıklayın ve tüm uygulamaları göster deyin.
  4. Android System WebView uygulamasına tıklayın
  5. En altta bulunan “Güncellemeleri Sil / Kapat” seçeneğini işaretleyin.
  6. (Eğer yukarıdaki işlemleri yaparken hata mesajı gelirse “İptal” deyin ve işlemlere devam edin.)

Bu sizlere sunduğumuz ilk çözüm yöntemi. Eğer hala Xiaomi telefonlarında Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası almaya devam ediyorsanız aşağıdaki çözümleri denemeye devam edin.

  • Telefonunuzu Yeniden Başlatın

Cihazınızı yeniden başlatmak ta bu sorunların giderilmesini sağlayabilir. Telefona gelen güncellemelerin eksik yapılması halinde bazen bu tip hatalar görülebiliyor. Ayrıca güncelleme sırasında yüklenen bazı arka plan uygulamaları cihazların yeniden başlatılması halinde aktif olduğunu da unutmayalım. Bu yüzden telefonunuzu tekrar başlatıp Google sürekli olarak duruyor hatası alıp almadığınızı kontrol edin.

  • Google güncelleyin

Güncellemelerin otomatik yapılmaması halinde bu tip hatalar görülebilir. Güncellemelerinizin olup olmadığını kontrol edin. Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası ile ilgili araştırmalarımız devam ediyor. Yaşadığınız farklı sorunlar varsa onları da bize bildirin.

Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası Çözümü (2021)
Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası Çözümü (2021)

Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatasının Sebebi

Xiaomi cihaz kullanıcılarının sıklıkla karşılaştıkları sorunlar bitmek bilmiyor. Şimdi de görülen Google sürekli olarak duruyor hatasının sebebi gelen güncellemelerden kaynaklanmaktadır. Yukarıda verdiğimiz çözüm yöntemlerinden de anlayacağınız üzere getirilen güncellemelerin yarattığı uyumsuzluk sorunları kullanıcıların bu tür hatalar almasına sebep oluyor. Tabi ki görülen bu basit sorunlar çözümleri hızlı ve kolay olduğu için markaya zarar vermemektedir. Ama kullanıcılar bir sonraki cihaz seçimlerini yaparken bu tür hataları da göz önüne alması markaya ileride zarar verebilir.

Twitter Üzerinden “Xiaomi Google Sürekli Olarak Duruyor Hatası” İçin Bir Çözüm Önerildi

Merhaba, karşılaştığınız bu sorun için özür dileriz. Telefonun başlatma (Güç) düğmesine 30 saniye basılı tutarak yeniden başlatın. Eğer hala sorununuz devam ediyorsa bize geri bildirin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
98 okunma
okunma4503
0 yorum