e
sv

Xiaomi Hata Raporu Oluşturuluyor (2022)

581 Okunma — 01 Ekim 2022 18:00
Xiaomi Hata Raporu Oluşturuluyor (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi markalı telefon kullanıcıları Hata Raporu Oluşturuluyor şeklinde hata ile karşılaşmaya başladılar. 2022 yılında uygulama kapanıyor şeklinde sorunlar yaşayanlar için güncel çözümü anlattık. Android işletim sistemine bağlı Xiaomi markalı akıllı telefonlarınızın modeli fark etmeksizin bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl içerisinde de kullanıcılar bu ve buna benzer hatalarla karşılaşmışlardı. Bilindiği gibi işletim sistemine ve telefonlara çok fazla güncellemeler geliyor. Bu yeni gelen güncellemelerin telefonu çalıştıran diğer ana uygulamalarla çakışması bu gibi hataların görülmesine sebep olabiliyor. Xiaomi Hata Raporu Oluşturuluyor ile karşılaşanlar için çözüm yöntemleri aradık ve bulduk. Aşağıda anlattıklarımızı uygulayarak sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Xiaomi Hata Raporu Oluşturuluyor Hatası

Xiaomi Hata Raporu Oluşturuluyor Hatası için önerilen çözümleri eksiksiz uyguladığınız taktirde problemlerden kurtulabilirsiniz. Cihaza gelen güncellemelerin diğer ana uygulamalar ile tam uyum sağlayamamasından kaynaklı genel alınan bir sorundur. Şuanda karşılaştığınız Hata Raporu Oluşturuluyor şeklindeki şikayetleriniz, diğer Xiaomi telefonu kullanıcılarının da karşılaştıkları bir hatadır.

Xiaomi MSA Sürekli Olarak Duruyor Hatası
Xiaomi Hata Raporu Oluşturuluyor Hatası

2022 yılında olduğu gibi geride bıraktığımız yıllarda da bu hata kullanıcıların karşına çıkmıştı. Fakat o zaman çözümü için verilen eski yöntemler şimdi denendiği zaman başarı olunmuyor. Bu yüzden bu yıl boyunca karşılaşabileceğiniz uygulama kapanıyor veya sürekli olarak duruyor gibi sorunlarınıza çözüm olacak güncel yöntemi aşağıda anlattık. Eğer çözümü uygulamanıza rağmen hatayla karşılaşmaya devam ediyorsanız bize bildirin.

Xiaomi Hata Raporu Oluşturuluyor (Uygulama Kapanıyor) Hatası Çözümü

Xiaomi Hata Raporu Oluşturuluyor Hatası alıyorsanız eğer bir uygulamaya girdiğiniz zaman otomatik olarak hatayı alacak ve sonrasında kapanacaktır. Fakat Bazı uygulamalar ve telefonda bulunan özelliklere giriş yaparken yine hatayla karşılaşmanıza rağmen kapanmaz.

 • Telefon Ayarlarınıza Girin
 • Uygulamalara gidin.
 • Sağ üstte bulunan 3 noktaya tıklayın ve tüm uygulamaları göster deyin.
 • Android System WebView uygulamasına tıklayın
 • En altta bulunan “Güncellemeleri Sil / Kapat” seçeneğini işaretleyin.
 • (Eğer yukarıdaki işlemleri yaparken hata mesajı gelirse “İptal” deyin ve işlemlere devam edin.)

Yukarıdaki işlemleri eksiksiz uyguladığınız zaman hatadan kurtulacaksınız. Eğer hala hata gözükmeye devam ediyorsa yorum olarak bize bildirin. Sizler için 2022 yılında işe yarar çözümleri üretmeye devam edeceğiz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Xiaomi Hata Raporu Oluşturuluyor (2022)