Xiaomi Sim Kart Etkinleştirme Hatası

Xiaomi Sim Kart Etkinleştirme Hatası anlaşılan çok yaygın bir hata olmaya başlamış. Asya temelli büyük teknoloji markalarından birisi olan Xiaomi’nin el atmadığı teknoloji yoktur. En iyisi beraber Xiaomi Sim Kart Etkinleştirme Hatası Nedir? Nasıl çözülür? Bunlara bakalım.

Xiaomi Sim Kart Etkinleştirme Hatası

Genelde yeni bir sim kart, operatör veya direkt numara değiştirdiğinizde ortaya çıkan bir hatadır. Bu durumda telefon yeni sim kart ile kendini eşleştirecek diye yurt dışına bir kere mesaj atar eğer işlem onaylanmazsa arka arkaya mesaj atmaya başlıyor bahsedilen hata bu. 

Xiaomi Sim Kart Etkinleştirme Hatası
Xiaomi Sim Kart Etkinleştirme Hatası

Xiaomi Sim Kart Etkinleştirme Hatası Çözümü

Xiaomi Sim Kart Etkinleştirme Hatasının çözümü için yapmanız gereken gerekli adımları takip etmek. Ayarlar>Sim kartlar veya mobil ağlar>sim kart ayarları> Sim kart telefon numarasını düzenle kısmında +90 yazıp numaranızı yazıp onaylayınız.

Reklam Alanı

Belli bir süre sonra düzelmesi gerekiyor. Ek olarak bu hata kullandığınız sim kartı dahilinde hiçbir paket yoksa da olabilir eğer bir tarifeye geçerseniz hata kendiliğinden düzelebilir.

Xiaomi Sim Kart Etkinleştirme Hatası İçin Alternatif Destek

Eğer aldığınız hata sık görülmeyen nadir bir şey ise alternatif olarak size tavsiyem mii forumda konu açmanız olur. Xiaomi çok büyük bir markadır. Devasa forumunda sırf sizin hatanıza özel yardımcı olacak bir sürü yetkili ve sizin gibi belki de zamanında aynı hatayı almış kullanıcı yardımınıza koşar.

Reklam Alanı
4
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.