e
sv

Yabancı 3 Oyun Haber Sitesi

1201 Okunma — 03 Ağustos 2019 15:43
Yabancı Oyun Haberleri
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun sevenlerin boş zamanlarında okuyabilecekleri 3 yabancı oyun haber sitesini bir araya getirdik ve hakkında kısa açıklamak yazdık. Ülkemizde bir çok popüler oyun haber sitesi var fakat hepsi içeriklerini aşağıdaki büyük kaynaklardan edindikleri bilgiler doğrultusunda konular açıyorlar.

Haber içerik yazarları İngilizce yazılan popüler oyun gelişmelerini çevirerek ülkemizde oyun sevenlere sunmaktadır.

1 – PC Gamer

Oyun haberlerini hızlı ve kendilerine özgü dille takipçilerine aktarıyor. 20 yıldan fazla süredir bu işin içerisinde yer alan PCGamer.com dünyada otorite sahibi olmayı başarmış.

Tecrübeli yazarları ile, gündeme dair en popüler içerikleri üretiyor. Düzenlediği etkinlikler, organizasyonlar ve basın yayınları ile büyük bir kuruluş olduğunu kanıtlamıştır.

ABD, İngiltere ve Avustralya’da ofisleri bulunuyor.

2 – GameSpot

Uzun yıllardır profesyonel ekibi ile en güncel oyun haberlerini paylaşan platformlardan bir tanesi. Zengin içerik üreticisi ekibi ile çok başarılı işlere imza atmayı başarmıştır.

Bir çok platform ve oyunlarda çeşitli etkinlikler, organizasyonlar düzenleyerek adını oyun sevenlerin aklına kazımayı başarmıştır.

3 – N4G

Benimde uzun süredir takip ettiğim, en eğlenceli oyun haberleri ve hakkında yapılan söylentileri paylaşan köklü bir İnternet sitesi.

En popüler ve güncel haber içeriklerini en hızlı şekilde paylaşıyor. Fakat onu özel kılan oyun haberlerini tatlı bir dille anlatması.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yabancı 3 Oyun Haber Sitesi