Yağmur Aşık (Sarnıç) İnstagram Hesabı

 Yağmur Aşık (Sarnıç) İnstagram Hesabı
Okunuyor Yağmur Aşık (Sarnıç) İnstagram Hesabı

Yağmur Aşık (Sarnıç) İnstagram Hesabı araştırması yapanlar için 2021 yılında resmi profiline ulaşmanızı sağlayacak kısa yol bağlantısını burada bulabilecek. Emre Aşık ile olan boşanma davası sonrasında ki gelişmelerin haberlere yansıması insanların kendisini araştırmasına sebep oldu. 2019 yılında açılan boşanma davasında eşi ile ayrılan Yağmur Aşık 3 çocuğun da velayetinin babaları Emre Aşık’a verilmesinin ardından İnstagram hesabı üzerinden çarpıcı paylaşımlarda bulundu. Çocuklarının vekaletlerini babalarına veren hakime “imdi yaptığın usulsüzlüklerin hesabını sana sorma zamanı bekle ve izle. Seni o koltuğundan indireceğim” şeklinde yazılar paylaştı. Bu olayların medyaya yansıması sonrasında heberleri okuyanlar Yağmur Aşık İnstagram adresinin araştırmasını yapmaya başladılar. Sosyal medya hesapları bulunmayan insanların gerçek hesaplarını sizler için bulup paylaşıyoruz. Detaylar aşağıda yer almaktadır.

Yağmur Aşık (Sarnıç) İnstagram

Yağmur Aşık (Sarnıç) kendisinin yönettiği resmi sosyal medya hesabı üzerinden boşanma davasını yürüten ve çocukların vekaletini babalarına veren hakime tehdit mesajları paylaştı. Bu mesajların gündem olması sonrasında haber siteleri olaya dair onlarca farklı haber yaptılar. Bu haberleri okuyan halkımızda olayı anlamak ve yakından takip etmek için Yağmur Aşık İnstagram hesabı araştırmaları yapıyorlar. Fakat araştırmalar sonucunda resmi hesabının hemen bulunabilir olmaması farklı ve sahte hesaplara gitmenize sebep olabilir. İşte bu gibi durumlarda merak edilip araştırılan sosyal medya hesaplarına ulaşılamayınca sizler için bu hesapları bulup paylaşıyoruz.

Yağmur Aşık (Sarnıç) İnstagram
Yağmur Aşık (Sarnıç) İnstagram

Yağmur Sarnıç (Aşık) İnstagram, üzerinden resmi hesabına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa veya düşüncelerinizi aşağıdan yazabilirsiniz. Unutmamanız gereken bir hususa dikkat çekmek istiyoruz. Yağmur Aşık İnstagram Hesabı üzerinden rahatsız edici ve hakaret içeren yorumlar yazmak veya mesaj atmak suç teşkil etmektedir. Bir kullanıcıya suç oluşturabilecek yaklaşımlarda bulunmak aleyhinize delil olarak işler ve bu yüzden ceza alabilirsiniz. Çoğu kullanıcı sosyal medyada yazılan ve çizilen olayların sosyal medyada kalacağını düşünüyor fakat durum öyle değil. Neyse ki bu araştırmaları yapanlar Fatma Polat’ın yarışmadaki performansını sevenler, karakteri hoşuna gidenler oluyor. Destek vermek ve ona sevgilerini göstermek için bu araştırmaları yapıyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın