Yaparsın Aşkım PUBG Mobile Full İzle

 Yaparsın Aşkım PUBG Mobile Full İzle
Okunuyor Yaparsın Aşkım PUBG Mobile Full İzle

Yaparsın Aşkım PUBG Mobile Full İzle ile 14 Şubat sevgililer gününe özel bölümü izleyin. Hangi kanalda ve saat kaçta? gibi sorularınızda burada cevaplandı. İzleyemeyenler ve kaçıranlar için Yaparsın Aşkım PUBG Mobile İzle seçeneğini sizlere sunuyoruz. Televizyonun sevilen yüzü İlker Ayrık tarafından sunulan eğlenceli yarışma programının bu haftaki konukları ünlü PUBG Mobile oyuncuları oldu.

Çiftler kendi aralarında yarışarak çok eğlenceli anların yaşanmasını sağladılar. Bilindiği gibi PUBG Mobile yalnızca İnternet reklamları değil aynı zamanda Televizyon kanallarında sponsorluklarıyla da büyük reklamlar yapıyor. Sevgililer gününe özel düzenlenen Yaparsın Aşkım PUBG Mobile programını kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için full bir şekilde izle bağlantısını paylaştık.

Yaparsın Aşkım PUBG Mobile İzle (Full)

Yaparsın Aşkım PUBG Mobile İzle ile bölümün tamamını full bir şekilde izleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece aşağıdaki bağlantıdan kanalın reklamsız sitesine geçiş yaparak oradan resmi bir şekilde izlemek. İlker Ayrtık tarafından sunulan Yaparsın Aşkım programı 14 şubat sevgililer gününe özel olarak PUBG Mobile oyuncuları konuk alındı.

Yaparsın Aşkım PUBG Mobile İzle
Yaparsın Aşkım PUBG Mobile İzle

Yaparsın Aşkım PUBG Mobile bölümünde yarışmacı olarak katılan çiftleri aşağıda liste halinde sizlere sunuyoruz. Kimlerin katıldığını merak edenler bu sayede ünlü PUBG Mobile çiftlerini de öğremiş olurlar.

Yaparsın Aşkım PUBG Mobile Katılımcı Yarışmacıları:

  • Betül & Alper
  • Nilay & Tugay
  • İpek & Berkant
  • Kübra & Vural

Yaparsın Aşkım Nedir?

Eşiniz kaç acı biber yiyebilir? Ya da kaç basket atabilir? Peki sırtında eşi varken kaç şınav çekebilir?

Eşler kıyasıya yarışıyor, eşini daha iyi tanıyan, en doğru tahminle oyunu en iyi oynayan çift, günün sonunda arabanın sahibi oluyor. 

Birçok ülkede reyting rekorları kıran My Man Can, şimdi yeniden Türkiye’de. Üstelik İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumuyla…

Rekabet, eğlence, yarışma ve sıfır model bir araba! Hepsi, Yaparsın Aşkım’da…


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın