Yaparsın Aşkım WhatsApp Başvuru Hattı

Yaparsın Aşkım WhatsApp Başvuru Hattı

Yaparsın Aşkım Whatsapp Başvuru Hattı ve numarası üzerinden FOX TV’de yayınlanan programa katılmak isteyenler için hazırladığımız iletişim bilgilerini bulacaksınız. Eşlerin yarıştığı eğlenceli ve büyük ödüllü yarışma programına katılmak isteyenler için WhatsApp başvuru hattı detaylarını paylaşıyoruz.

FOX TV’de cuma günleri saat 20:00’da yayınlanan yarışma programı Yaparsın Aşkım’da yarışmak isteyen çiftler programa başvuru sağlamak için artık WhatsApp başvuru hattını kullanabiliyorlar. İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumu ile renklenen yarışmaya katılmak zor değil.

Bu güne kadar 197 bölümü yayınlanan yarışma programında yüzlerce hediye sahibini buldu. Çeşitli görevleri yerine getirmesi gereken eşinizi iyi tanımanız ve ne kadar yapabileceğini doğru tahmin etmeniz gerekiyor. Basket atın, acı biberler yiyin ve en önemlisi eğlenin.

Yurt dışında rekorları alt üst eden My Man Can programının Türkiye’ye uyarlanmış hali Yaparsın Aşkım yarışmasına başvuruda bulunmak için WhatsApp dahil tüm iletişim adreslerini aşağıda sizlere sunuyoruz.

Yaparsın Aşkım Başvuru

Yaparsın Aşkım WhatsApp Başvuru
Yaparsın Aşkım WhatsApp Başvuru

Yaparsın Aşkım Başvuru hattı üzerinden WhatsApp veya telefon yoluyla bir çok şekilde başvurularda bulunabiliyorsunuz. Halkımızın en rahat yapabildiği Yaparsın Aşkım WhatsApp başvuru hattı 2020 yılında güncel ve yeni şekilde iletişim numarası aşağıda butonlara yerleştirilmiştir.

Yaparsın Aşkım yarışma programına katılmak için yukarıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yukarıdaki yeşil butona tıklayarak Yaparsın Aşkım WhatsApp Başvuru Hattı aracılığıyla yarışma programına katılabilirsiniz. Katılım için gereken şartlar ve neler yapmanız gerekenler orada yazacak.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.