e
sv

Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022)

549 Okunma — 01 Aralık 2022 14:30
Yapı Kredi Sistem Çöktü (17 Ekim 2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık) olarak bilinen “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” hatasını inceledik. Banka ve Ekstra Hata Veriyor olarak bilinen Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık) hakkında detaylar. POS cihazlarında takılan kartlar sık sık çeşitli hatalar verdirebiliyor, cihazların sınırlı ekranları ve sistemleri bu hatalarla ilgili detaylı bir bilgi göstermeye elverişli olmuyor. Bunun yerine Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022) gibi çeşitli kodlarla hataların neler olduğunu anlamamızı sağlamaktadır.

Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022)

Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022), POS cihazına takılan Banka veya Kredi kartının müşterinin şifreyi girmesinden sonra onay işlemi için beklerken “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” uyarısıdır.

Müşterinin kartından bu uyarı sonrasında herhangi bir işlem yapamazsınız. Kredi veya Banka Kartındaki limitin yetmemesi Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022) alınmasını sağlar.

Yapı Kredi Sistem Çöktü (17 Ekim 2022)
Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022)

Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart

Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022) ile karşılaşılmasının 2 farklı sebebi bulunuyor. Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart olarak 2’ye ayrılan sebepler Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022) sebep olmaktadır.

Red-Onaylanmadı

Red-Onaylanmadı; POS Cihazından’da kaynaklanabilen bir hatadır. Bazen cihaz ile bağlantı sorunları bu hatanın çıkmasına sebep olur. Farklı bir pos cihazından tekrar aynı kartla deneyebilirsiniz. Ayrıca kart sahibi kartında yeterli limitin olup olmadığını kontrol etmesi gerekmektedir.

Vade Sonu Geçmiş Kart

Vade Sonu Geçmiş Kart; Banka veya Kredi kartının son kullanma tarihinin geçmiş olduğunu söyler. Bu kartla herhangi bir işlem yapamazsınız.

Yapı Kredi Sistem Çöktü (2022)

Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022) üzerinden alışveriş yapıldığı zaman limitin yetmemesi veya kartın son kullanma tarihinin geçmesi ile Akbank Mobil Hata Veriyor meydana gelmektedir.

Farklı kredi kartlarında farklı hata kodları gözükür. Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022) sonucunu çıkarmalıyız. Eğer farklı bir bankadan Akbank Mobil Hata Veriyor alıyorsanız yukarıdaki uyarılar değişebilir.

Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022) ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yapı Kredi Sistem Çöktü (Aralık 2022)