Yasak Elma Şahika Diziden Ayrılacak mı?

 Yasak Elma Şahika Diziden Ayrılacak mı?
Okunuyor Yasak Elma Şahika Diziden Ayrılacak mı?

Yasak Elma Şahika Diziden Ayrılacak mı? şuanda dizinin hayranlarının en merak ettiği soruyu cevapladık. Ünlü oyuncu buradan ayrılıp, yeni diziye başlayabilir. Yaptığımız araştırmalar ve incelemeler sonrasında çok çarpıcı gerçekleri sizlere açıklıyoruz. Şahika Öldü mü? gibi soruları sorarken en gerçek cevabı bu şekilde öğreneceksiniz.

Yasak Elma Şahika Diziden Ayrılacak mı? (Şahika’nın Ölümü)

Yasak Elma Şahika Diziden Ayrılacak mı? sorularının sebebi işte bu sahne oldu. Şahikanın nabzını kontrol eden adamın ölmüş demesinin ardından cesedi denize atın sahnesi karakterin diziden ayrıldığı düşüncesini sağlıyor.

Yasak Elma Şahika Diziden Ayrılacak mı?

Yasak Elma Şahika Öldü mü?

Yukarıda sahneyi izleyenler Yasak Elma Şahika Öldü mü? sorusunu hemen sormaya başladılar bile. Yorumlardan anladığımız kadarıyla seyircide bu ölümü kabullenmiş gibi. Fakat bu zehirlenme olayı senaryoda bir kurguya dönüşecek ve Şahika ölmeyecek.

Yasak Elma Şahika Öldü mü?
Yasak Elma Şahika Öldü mü?

Karakterin ölümüyle ilgili fragmanda büyük ipuçlarına yer verilmesi hitin yükselmesi için normal karşılanabilir. Fakat fragmanda şalgamda zehir olduğu düşüncesini karakterlerin yüz ifadelerinden çok net anlayabiliyoruz. Ardından şahikanın yere düştükten sonraki konuşulan repliklerde şahikanın öldüğünü işaret ediyor. Fakat bu kadar fazla ipucu bir Türk dizisi için çok olarak görüyoruz. Kesinlikle şahika ölmeyecek, bu iddiamızı yeni bölümü izleyerek doğru olup olmadığını anlayacağız.

Sizce Şahika Öldü mü?


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın