YDT Deneme PDF 2020 İndir

 YDT Deneme PDF 2020 İndir
Okunuyor YDT Deneme PDF 2020 İndir

YDT Deneme PDF 2020 İndir ile en kaliteli ve iyi Yabancı Dil Testi sorularının güncel soruları ve cevaplarını cihazlarınıza yükleyerek çalışabilirsiniz. YDT Deneme PDF konumuz içerisinde MEB tarafından hazırlanan Yabancı Dil Testine ait sorular vardır. Sormak istediğiniz tüm sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Üniversiteye girebilmek için girilen YKS sınavlarının 3. oturumunda YDT sınavına giriliyor. Yabancı Dil Puanıyla alım yapan Üniversitelerin ilgili bölümlerine girebilmek için bu sınav çok önemli. Adaylar için YDT Deneme Soruları ve Cevaplarına ait PDF dosyalarını bir araya getirdik. İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça dilleri arasından seçilen dile göre sınav gerçekleşir. 120 dakika’da 80 soruyu çözmeniz gerekecek. YDT Deneme PDF ile ilgisi özel isteklerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

YDT Deneme PDF 2020

YDT Deneme PDF dosyaları 2020 yılına özel güncel olarak seçilmiştir. Sınava hazırlanmanızda işinize yarayacağını düşündüğümüz sorular ve cevaplara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YDT Deneme PDF 2020
YDT Deneme PDF 2020

I am really upset to hear that your conference – – – –
with my birthday party.

Gandhi never won the Nobel Peace Prize, despite
being – – – – five times.

Yukarıda cevap şıkları verilmeyen örnek 2 sorudaki gibi onlarca farklı soruyu içerisinde barındırıyor. Aynı zamanda seçtiğimiz bazı özel soruları burada sizlere soracağız. YDT Deneme PDF hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Yabancı Dil Testi Deneme PDF 1

Six months after the hurricanes Irma and Maria – – – –
islands in the Carribbean, some volunteers spent time
in Dominica to find out how they – – – -.
A) devastated / are recovering
B) devastated / had recovered
C) have devastated / have recovered
D) devastate / will recover
E) had devastated / recover

Yabancı Dil Testi Deneme PDF 2

Sean is out of breath. He – – – – for the last twenty five
minutes.
A) has been running
B) had been running
C) will be running
D) had run
E) will run

YDT Deneme PDF dosyaları içerisindeki sorular hakkında sormak istediğiniz sorular ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın