Yemek Sepeti Açılmıyor 2021 (Son Dakika)

Yemek Sepeti Açılmıyor 2021 (Son Dakika)

Yemek Sepeti Açılmıyor 2021 (Son Dakika); Yemek sepeti’nin açılmamaya başlaması büyük oldu. Bu haberin son dakika olarak girilmesinin sebebleri arasında birçok insanın yemek sepeti ile baya öğünlerini hallediyor olmasından kaynaklanıyor. Bu size direk fast food olarak gözükmesin. Yemek sepeti dahilinde ev yemeği bile söyleyebilirsiniz. Bu yüzden çok fazla kullanıcısı olan yemek sepeti’nin çökmesi büyük bir merak konusu oldu.

Yemek Sepeti Neden Açılmıyor? (2021)

Yemek Sepeti Neden Açılmıyor? (2021)
Yemek Sepeti Neden Açılmıyor? (2021)

Bu olayın geçici olduğuna bahse girerim. Bir internet sitesi’nin açılmamasının bir sürü sebebi vardır. Bu sebepler arasında sunucunun anlık trafiği kaldıramaması ki bu yemek sepeti gibi bir sitede olmaz. Bunun dışında siber saldırı veya birçok başka sebep bu durumu gerçekleştirebilir.

Yemek Sepeti Çöktü mü? (2021)

Yemek Sepeti Çöktü mü? (2021)
Yemek Sepeti Çöktü mü? (2021)

Yemek sepeti çöktü mü? Sorusunu evet diye cevaplamak direk yoğun bir trafik veya siber saldırı olasılığını düşündürür. Ben bu soruya hayır demek isterim. Arkadaşlar büyük ihtimal ile anlık bakım yapılması gerekmiş olabilir. Site kodlarında bir satırın kayması temayı işlevsiz hale getirme ihtimaline sahiptir. Ek olarak sorun illa yemek sepetinde olacak diye bir durum yok. Kendi internet bağlantınızı test edin. Spesifik bazı sitelere girebiliyor ve bazılarına giremiyorsanız DNS yarlarınızı değiştirin ve VPN kullanın.

Yemek Sepeti Sorunları (2021)

Yemek sepeti sorunları başlığı altındaki bütün sorunlar genelde yemek sepetine değil de yemek sepeti ile iş ortağı olan lokantalardan kaynaklı olabilir. Bu sorunlar yemeğim neden gelmedi veya eksik sipariş gibi şeyler ise genelde lokanta kaynaklıdır. Yemek sepeti sadece bir çeşit arayüzdür. Tüketiciler çeşit çeşit üretici bulsun diye kurulmuş bir platformdur.

Yemek sepeti bu sayede belli bir pay alır. Aslında yemeğinizi direk o lokantadan telefon ile söylerseniz daha ucuza kapatma ihtimaliniz var. Bahsettiğim para en fazla 5 TL fark bu arada. Buna deyip değmeyeceği sizin kararınız ama toplu alış verişte etkisi olur. 

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.