Yemeksepeti Merhaba İndirim Kodu (2022)

 Yemeksepeti Merhaba İndirim Kodu (2022)
Okunuyor Yemeksepeti Merhaba İndirim Kodu (2022)

Yemeksepeti Merhaba İndirim Kodu için tüm yıl ayında ücretsiz paylaştığımız tüm kodlardan hemen yararlanabilirsiniz. Güncel olarak tüm işe yarar ve çalışan kodları sizlere sunmaya devam ediyor olacağız. Eğer konuyla ilgili sormak istediğiniz bir sorunuz olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Bu tür sizlerin her ay araştırdığı içerikler üretmeye özen gösteriyoruz. 2022 yılında takipçilerimizin bizden istedikleri Bedava konulu içeriklerimizi arttırmaya ve var olanları her ay güncellemeye özen veriyoruz. Bu sayede sizlerde işinize yarayacak olan bu tür bilgilere güncel şekilde erişebiliyorsunuz.

Yemeksepeti Karne40 Hediye Kupon Kodu arayanlar kullanıcılar için tüm yıl ayında verdiğiniz siparişlerin ücretsiz gelmesini sağlayabilirsiniz. Verilen Getir Yemek kodları sürekli güncellenmeye devam edilecektir. Yemeksepeti Karne40 Hediye Kupon Kodu ile 2022 yılında sipariş verdiğiniz ürünleri ücretsiz olarak evinize getirtebilirsiniz. Hiç bir İlk Yemeksepeti Merhaba İndirim Kodu ücreti ödemeden tamamen bedava olarak almanızı sağlayacak kodları güncel olarak buradan sizlere sunuyoruz. Aralık ayında paylaştığımız bu kodlar yıl sonuna kadar her ay yenilenmeye devam edilecektir. Aynı zamanda bu yazımıza her gün girerek yeni bedava Getir Yemek kodlarından da yararlanabilirsiniz.

Yemeksepeti Merhaba İndirim Kodu

Yazı Başlıkları:

Yemeksepeti Merhaba İndirim Kodu için 2022 yılı boyunca güncel şifreleri sizlerle paylaşacağız. Tek yapmanız gereken aşağıda verilen kodları denemek, müsait ve kullanılmamış kodları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni kodlar isteyen kullanıcılar yorum yazabilirler. Yorum yazan kullanıcıların mail adreslerine yeni kodlar geldikçe bilgi mesajları atılacak ve kodları daha hızlı bir şekilde kullanmaları sağlanacaktır.

Yemeksepeti TikTok40 Hediye Kupon Kodu
Yemeksepeti Merhaba İndirim Kodu

Yemeksepeti Nedir?

Yemeksepeti, çevrimiçi yemek siparişi sitesidir. 2001 yılında kurulan site, 20 milyondan fazla üye sayısına sahiptir ve günde ortalama 600 bin sipariş almaktadır. Yemeksepeti, 2020 yılında 32 bin 437 yeni restoranın dijitalleşerek online paket servis sistemine başlamasını sağladı. Bu restoranların %82’sini yerel ve tekil işletmeler oluşturmaktaydı. Şirketin web sitesinin yanında iOS ve Android uygulamaları da bulunmaktadır.

Yemeksepeti, Mayıs 2015’te online yemek sipariş platformu olan Delivery Hero’nun bünyesine katılmıştır. Yemeksepeti Vale uygulaması ile paket servisi yapmayan restoranların, Yemeksepeti’nin kendi kuryeleri ile çalışabilmesi sağlanmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı Reklam Kurulunun 10 Ağustos 2021 tarihli raporunda, Yemeksepeti’nin “indirim yağmuru” adı altında müşterilerine sunduğu kampanyalarda, önce fiyatlara zam yapıldığını ardından da zamlı fiyat üzerinden indirim uygulandığını tespit etti.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın