e
sv

Yemeksepeti Numara Silme İşlemi (2022)

568 Okunma — 03 Ekim 2022 17:30
Yemeksepeti Numara Silme İşlemi (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yemeksepeti Numara Silme işlemini nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız, 2022 yılı için paylaştığımız linki kullanarak hesaplarınızı hemen kapatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken verdiğimiz linke tıklayarak daha sonrasında hesabınızı anlattığımız adımları uygulayarak hızlı bir şekilde kapatmak.

Yemeksepeti Numara Silme işlemini yapmak isteyenler verdiğimiz linki kullanarak hesaplarını anında kalıcı olarak kapatabilirler. 2022 yılında nasıl yapılır? sorularının cevaplarını merak edenler için rehber hazırlamaya devam ediyoruz. Son zamanlarda orman yangınlarının ardından yardım yapılacağı açıklanan uygulamaya ilgi çok yoğun oldu. Mobil uygulamaları iyi şekilde değerlendiren ve kullanan devlet kurumları Yemeksepeti Numara Silme uygulamasının da bu sayede reklamını yapmış oldular. Hem buna destek olmak isteyenler hem de uygulamanın diğer özelliklerini kullanmak isteyenlerde cihazlarına yüklediler. Fakat kısa süre sonra Yemeksepeti Numara Silme uygulamasını kullanmak istemediklerini anlayanlar oluşturdukları hesaplarını silmek istediklerini söylediler. Fakat uygulama içerisinde hesap kapatma ilgili ilgili bir özelliğin olmaması nasıl Yemeksepeti Numara Silme sorusunun çok fazla sorulmasını sağladı.

Yemeksepeti Numara Silme

Yemeksepeti Numara Silme için aşağıda anlattığımız adımları takip etmeniz gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında oluşturduğunuz hesabınız tamamen kapatılacaktır. Kayıt olurken kullandığınız telefon numarası veya mail adresiyle bir süre sonra tekrar kayıt olma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer anlattığımız yöntem veya verdiğimiz hesap silme linki çalışmıyorsa bize bildirin. Gelecek güncellemelerle Yemeksepeti Numara Silme uygulamasında hesap kapatma işlemlerinde değişiklikler yapılacağı söylenmişti. Güncelleme sonrası bu teknikler işe yaramazsa sizlere yeniden anlattığımız şekilde hesaplarınızı silebileceksiniz.

Yemeksepeti Numara Silme
Yemeksepeti Numara Silme

Yemeksepeti, çevrimiçi yemek siparişi sitesidir. 2001 yılında kurulan site, 20 milyondan fazla üye sayısına sahiptir ve günde ortalama 600 bin sipariş almaktadır. Yemeksepeti, 2020 yılında 32 bin 437 yeni restoranın dijitalleşerek online paket servis sistemine başlamasını sağladı. Bu restoranların %82’sini yerel ve tekil işletmeler oluşturmaktaydı. Şirketin web sitesinin yanında iOS ve Android uygulamaları da bulunmaktadır.

Yemeksepeti, Mayıs 2015’te online yemek sipariş platformu olan Delivery Hero’nun bünyesine katılmıştır.Yemeksepeti Vale uygulaması ile paket servisi yapmayan restoranların, Yemeksepeti’nin kendi kuryeleri ile çalışabilmesi sağlanmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı Reklam Kurulunun 10 Ağustos 2021 tarihli raporunda, Yemeksepeti’nin “indirim yağmuru” adı altında müşterilerine sunduğu kampanyalarda, önce fiyatlara zam yapıldığını ardından da zamlı fiyat üzerinden indirim uygulandığını tespit etti.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yemeksepeti Numara Silme İşlemi (2022)