Yılan View in 3D (Google Kamera)

 Yılan View in 3D (Google Kamera)
Okunuyor Yılan View in 3D (Google Kamera)

Yılan View in 3D ile birlikte akıllı telefonunuzun kamerasında çevrenizde gerçekçi Yılan görmenizi sağlar. 3D Olarak Göster özelliği nasıl kullanılır anlattık. Teknolojinin gelişmesi artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Hayatımızda hiç görmediğimiz hayvanları bile artık View in 3d özelliği ile yanımızda varmış gibi 3 boyutlu olarak görüntüleyebileceğiz.

Yılan view in 3d hakkında aslında söylenecek çok söz var fakat dünyanın en büyük arama motoru Google getirdiği 3D olarak göster özelliğiyle fazla konuşmaya gerek yok görüyorsunuz diyor. Gerçeğe uygun boyutta yakından bir Yılan görün.

Aşağıda snake view in 3d görüntüsünü nasıl yapacağınız hakkında detaylı bir içerik ekliyoruz. Sormak istediğiniz, aklınıza takılan tüm soruları aşağıdan yorum olarak yazın.

Yılan View in 3D ile Gerçeğe Uygun Boyutta

Yılan View in 3D hakkında yerli bir kaynak bulamadığımız için size yardımcı olacak rehber niteliğinde bir içerik hazırlamak istedik. Hala geliştirilme aşamasında olan yeni bu özellik ile birlikte arama motorunda araştırdığını hayvanları telefonunuzun kamerası ile yakından görebileceksiniz.

Yılan View in 3D
Yılan View in 3D

İlginizi Çekebilir: Kedi View in 3D

İlginizi Çekebilir: Penguen View in 3D

İlginizi Çekebilir: Köpek View in 3D

İlginizi Çekebilir: Kaplan View in 3D

İlginizi Çekebilir: Ayı View in 3D

İlginizi Çekebilir: Aslan View in 3D

Yukarıdaki butona basarak telefonunuzda 3 Boyutlu görebileceğiniz Yılan düzenlemesine geçiş yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular, takıldığınız noktalar ve bu teknoloji hakkındaki görüşlerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın