You Are Running An Older Version Of The Game Among Us Hatası

You Are Running An Older Version Of The Game Among Us Hatası

Özellikle Twitch Platformun’ da ünlü yayıncıların Among Us oyununu tanıtması sonucunda 2018 yılında piyasaya sürülen bir oyunun bu kadar patlayacağı düşünülmemiştir. Oyun listelerinde bir anda hızlı basamaklar çıkan Among Us, devamında ne gibi sorunlarla bizleri karşılaştıracağı düşünülmemiştir. Oyunda bir çok hatalarla karşılaştı insanlar ve karşılaşmaya devam etmekte. Oyunda en sık rastlanan hatalardan biri de insanları çaresiz bırakan ‘’You are running an older version of the game’’ hatası oldu. Eğer bu hata karşınıza çıktı ve çözüm yolunu arıyorsanız sizlerin sorunu ortadan kaldırabilme niz için birkaç fikir vereceğiz.

You Are Running An Older Version Of The Game Among Us Hatası Türkçe Ne Anlama Geliyor?

Sık Sık oyuna giriş denemesi esnasında karşımıza çıkan bu hata biraz uzun kelimelerden oluştuğu için oyuncuar google üzerinden arama yapma üşeniyor.  Bu hatanın ne anlama geldiğini merak eden arkadaşlar için Türkçe anlamı ‘’Among Us Oyunun daha eski bir sürümünü kullanıyorsunuz hatası’’ anlamına gelmektedir. Bugünkü yazımızda sizlere You are running an older version of the game hatası çözümü için ne yapmanız gerektiğini açıklayacağız.

You Are Running An Older Version Of The Game Among Us Hatası Türkçe Ne Anlama Geliyor?
You Are Running An Older Version Of The Game Among Us Hatası Türkçe Ne Anlama Geliyor?

Birçok Among Us Hatası alıyor olabilirsiniz çeşitli hatalar için sitemizdeki arama kısmına Among Us yazarak kesin çözüm yolu paylaştığımız konuları inceleyebilirsiniz. Konumuza devam edersek Sizlere üç ayrı çözüm yolu sunacağız. Birincisi Steam dosya doğrulama, Among Us Kurtarma dosyası ve Son olarak Telefon ile oynayanlar için güncelleme işlemi.

You Are Running An Older Version Of The Game Among Us Hatası Nasıl Çözülür?

Başlıkta belirtilen hata ile karşılaşıp oyuna giriş sağlayamıyorsanız sizlere birkaç çözüm yolu sunup kesin olarak oyuna giriş yapacağınızın garantisini veriyoruz. You are running an older version of the game nedir? Yani sorun tam olarak nedir? Among Us oyununda güncellemeleri takip etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir sebeple oyun güncelleme yapmamış olabilir bu yüzden bu hata karşınıza çıkar. Among Us oyununu güncel versiyonu ile oynarsanız sıkıntı yaşamazsınız. Öncelikle PC’den oynuyorsanız şu adımları yapınız;

·         Steam’e giriş yapın ve Kütüphane kısmına gelin.

·         Kütüphaneye sağ tıklayıp üst kısımda bulunan Yerel Dosyalar sekmesine tıklayın.

·         Devamında alt kısımda yer alan oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın yazısına tıklayarak doğrulama işlemini yapınız.

Diğer çözüm yolumuz PC’ye dosya indirerek karşılaşmış olduğunuz hatadan tamamen kurtularak girebilme yöntemidir. İndirilmesi gereken dosya için TIKLAYINIZ.

(https://www.dosyaupload.com/sFhU)

Son işlem ise Telefon üzerinden güncelleme yapmak. Telefonunuz otomatik güncellemelere ayarlı değilse büyük ihtimalle Among Us güncel sürümde değildir.

Google Play’e giriş yapıp sol üst kısımda bulunan 3 çizgiye tıkladıktan sonra, Uygulamalarım ve Oyunlarım-Güncellemeler kısmında biriken güncellenmesi gereken uygulamaları varsa Among Us oyununu güncelledikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.