YouTube Ağ ile İlgili Bir Sorun Oluştu 400

YouTube Ağ ile İlgili Bir Sorun Oluştu 400

YouTube Ağ ile İlgili Bir Sorun Oluştu 400. YouTube Ağ ile İlgili Bir Sorun Oluştu 400 Hatası Nedir? YouTube Ağ ile İlgili Bir Sorun Oluştu 400 Hatası Nasıl Çözülür? İnternet ulaşımında güçlük ile karşılaşmak ne yazık ki sahip olduğumuz altyapıda mümkün. Bunun için yapabileceğimiz bir şey var mı? İnsanlar genelde bunu soruyor. Aslında internet sağlayıcınızı iyi seçmek dışında pek bir şey yok. Geriye kalan küçük ayrıntıları da aşağıya bırakıyoruz. Keyifli okumalar.

YouTube Ağ ile İlgili Bir Sorun Oluştu 400 Hatası Nedir?

Bu bildiğimiz internet bağlantı hatasıdır. 400 sayısı hata kodu gibi gözükse bile bazen 404 bazen başka sayılar ile karşımıza çıkabilir. Türkiye de internet ile ilgili sıkıntı yaşamayan yoktur diye varsayıyorum. Bu sıkıntılar bazen bunaltıcı hale geliyor. Bu hatalar bazen çerez kaynaklı da olabilir. Biz bütün seçenekleri değerlendirmiş şekilde sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

YouTube Ağ ile İlgili Bir Sorun Oluştu 400 Hatası
YouTube Ağ ile İlgili Bir Sorun Oluştu 400 Hatası

YouTube Ağ ile İlgili Bir Sorun Oluştu 400 Hatası Nasıl Çözülür?

Öncelikle başka sitelere girip giremediğimizi test etmeliyiz. Durum ne olursa olsun benim ilk tavsiyem modeminizin fişini çekip 1 dakika sonra yeniden takmanızdır. Bu modem önbelleğini temizler. Küçük de olsa yardımcı olma ihtimali var. Sonrasında hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız sol üstten bulunduğunuz site içinki bizim durumumuzda YouTube içerisinde olduğunuzu varsayıyorum. Çerezleri temizle deyiniz. Bu işlemi tarayıcınızın ayarlarından her şey için yaparsanız daha sağlıklı olur.

Bütün bunların işe yaramaması dahilinde tarayıcınızı silip tekrar yükleyebilirsiniz. Bu işe yaramadıktan sonra iki seçenek kalıyor. Bunlardan biri YouTube çökmüş olabilir ya da YouTube ülkemizde yasaklanmış olabilir. Bu durumda VPN kullanarak giriş yapabilirsiniz veya Opera isimli tarayıcıyı indirebilirsiniz. Tarayıcıya dahil olan baya iyi çalışan VPN eklentisi vardır.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.