YouTube Reklamsız Bedava Nasıl İzlenir? (2022)

 YouTube Reklamsız Bedava Nasıl İzlenir? (2022)
Okunuyor YouTube Reklamsız Bedava Nasıl İzlenir? (2022)

YouTube Reklamsız Bedava Nasıl İzlenir? izlemek herkesin çok istediği biz özellik. İnsanlar YouTube ile video izlerken reklam girmesi üzerine sinir krizi geçirebiliyorlar. Hem telefonlarda hem bilgisayarlarda bu konu ile ilgili neler yapabilirsiniz ve seçenekler nelerdir? Her şeyi anlatacağız. Umarım makale içeriğimi beğenirsiniz.

YouTube, Google’a ait bir Amerikan çevrim içi video paylaşım ve sosyal medya platformudur. Merkezi San Bruno, Kaliforniya’da olan platform; 15 Şubat 2005’te üç eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Platform; kullanıcılarına video yükleme, izleme ve paylaşma imkânı sunmakta olup medya şirketleri ve kullanıcı üretimi videoların gösterimi için WebM, H.264 ve Adobe Flash Video teknolojilerini kullanır. Genel olarak video klipler, televizyon klipleri, müzik videoları, video bloglar, kısa özgün videolar ve eğitim videoları gibi içerikler yayınlanmaktadır.

YouTube üzerindeki içerikler genelde bireyler tarafından yüklenir. Fakat CBS, BBC, Vevo, Hulu gibi şirketler ve diğer organizasyonlar da YouTube ortaklık programı ile içeriklerinin bir kısmını yayımlamaktadır. Site içi üyelik almayan kullanıcılar videoları izleyebilirken onaylı üyeler ise kendi yayın kanallarına video yükleyebilirler. Saldırganlık potansiyeli olan içerikler sadece on sekiz yaşından büyük olduğunu onaylayan üyeler tarafından izlenebilir. 2014 yılından itibaren üyeye para kazandırma modeline geçmiştir. Üye, hesap ayarlarından para kazanmayı aktif hâle getirdikten sonra yüklediği videolardan izlenme başına ödeme almaktadır. Örneğin 1 milyon izlenen videodan 2 bin-20 bin USD arası para kazanılabilmektedir. Ücret; videonun konusunun türüne, farklı algoritmalara göre değişmektedir.

YouTube Reklamsız Bedava Nasıl İzlenir?

YouTube çevrimiçi olan bir uygulama olduğu için reklamsız versiyonu’nu internetten APK formatı ile indiremezsiniz. Bu sebeple biz sizler için farklı taktikler bulduk eğer ücret ödemenden bu işlemi yapmak istiyorsanız Google reklam ayarlarına girerek bütün reklam konu başlıklarını kaldırabilirsiniz bu sayede YouTube Reklamsız Bedava Nasıl İzlenir? izleme tam anlamı ile işe yaramasa bile reklamlarda %80 oranında azalma yaşayabilirsiniz.

Reklamsız YouTube APK İndir
Reklamsız YouTube APK İndir

Ek olarak kesim çözüm için aylık 20 TL ile YouTube Premium satın alabilirsiniz. Tamamen reklamsız içerik izlemenin dışında Spotify ile aynı amaç ile çalışan YouTube Müzik kullanabilirsiniz

Reklamsız YouTube Yasal mı?

Bu konuda hiçbir yasal sıkıntı oluşturacak durum yoktur. Reklamsız YouTube izlemek konusunda başınıza hiçbir yasal sıkıntı çıkmaz. Bu konu hakkında eğer bir yasal sıkıntı olsaydı şu ana kadar gezegen çapında milyonlarca insan bu sıkıntıyı beraber yaşardı.

Reklamsız YouTube Nasıl İzlerim? (Bilgisayar)

Reklamsız YouTube Nasıl İzlerim? (Bilgisayar)
Reklamsız YouTube Nasıl İzlerim? (Bilgisayar)

Reklamsız YouTube izlemek için YouTube Premium satın almanın dışında Chrome tarayıcı kullanıyorsanız AdBlock eklentisi kurarak bu sorunu çözebilirsiniz. Bu sayede YouTube içerisinde saatlerce reklam izlemek derdinden kurtulursunuz. Size kazandıracağı zamanı tahmin bile edemem dostlarım. Belki kısa vadede pek bir fark elde edemezsiniz ama uzun vadede mesela 1 ay içerisinde saatlerini kurtardığınızı fark edebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın