e
sv

Youtube’dan Eniyi Müzik ve Video İndirme Uygulaması

1130 Okunma — 09 Haziran 2019 20:06
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Audials Music Tube Ücretsiz olarak müzik dinlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Youtube video platformu üzerinden internet olmadan müzik ve video izlemek Audials Music Tube ile oldukça kolay.

Sanatçılar ve müzik grupları tarafından da kullanılan Youtube video platformu yeni çıkan ve en çok dinlenen tüm müzisyenleri dinlemeye olanak sağlarken beğendiğiniz sanatçıları veya şarkıları bir arada toplamak ve çalma listesi oluşturmaksa oldukça zor. Özellikle mobil kullanıcılar için müzik dinlerken ekranın açık kalması gerekiyor ve başka bir uygulama kullanılamıyor. Fakat Audials Music Tube uygulaması sayesinde kendi video ve müzik arşivinizi kolay bir şekilde hazırlayarak telefonunuza indirebilirsiniz.

YouTube’daki Tüm Şarkılara Hızlıca Ulaşın

Ücretli olarak hizmet veren müzik uygulamaları Spotify, Apple Music gibi çevirimiçi müzik dinlemeneize olanak sağlayan uygulamalar için yeterli bütçeniz yoksa eğer Audials Music Tube uygulaması sizler için en uygun program olacaktır. Ücretsiz olarak beğendiğiniz sanatçıların şarkılarını anında dinleyebileceğiniz bu uygulama sayesinde Youtube üzerinde bulunan tüm videolara erişebilirsiniz. Audials Music Tube uygulaması aynı zamanda indirmiş olduğunuz şarkılara ait şarkı sözlerini de size sunmakta.

Özel Çalma Listeleri, Yapay Zekalı Müzik Haritası, Keşfet Bölümüyle Eksiksiz!

Audials Music Tube uygulaması şarkı ve video klipleri indirmekle kalmayıp aynı zamanda kendinize özel olarak hazırlayacağınız çalma listeleri oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Ayrıca Audials Music Tube yapay zeka ile çalışan müzik haritaları oluşturarak yaşadığınız bölgeye özgün olarak hazırlanmış müzikleri de öneri olarak sunmakta. Ayrıca Audials Music Tube uygulaması bir süre şarkı dinlemenizin ardından en çok dinlediğiniz müzik tarzlarına göre size yeni sanatçı ve müzik gruplarını önererek yeni müzisyenleri tanımanıza yardımcı oluyor.

Audials Music Tube Özellikleri

 • 1- İstediğiniz videoyu isterseniz video formatında isterseniz de otomatik çevirici özelliğini kullanarak mp3 dosyası olarak indirin.
 • 2- İnternet kotanız varsa indireceğiniz video veya müzikleri düşük kalite indirerek internet kotanızı fazla harcamadan indirin.
 • 3- Haftalık olarak otomatik hazırlanan çalma listelerinizi dilerseniz internet bağlantısı ile online olarak izleyin veya dinleyin, istersenizde hızlı bir şekilde indirerek istediğiniz her yerde internet kullanmadan dinleyin.
 • 4- Yeni müzik tarzlarını ve yeni müzisylenleri keşfetmek için müzik haritasını kullanarak uygulamanın yapay zeka tarafından önerilen listelerine göz atarak yeni tarzları deneyin.
 • Apple Music, Spotify, Deezer, Tidal, YouTube Music, fizy gibi müzik servislerine aylık olarak ödeme yapmak istemiyorsanız eğer, bilgisayarınıza bu programı indirdikten sonra kendi listelerinizi oluşturup indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra akıllı telefonlarınıza aktarıp dilediğiniz yerde müzikleri dinleyebilir, videoları görüntüleyebilirsiniz. Özellikle bir mekan işletiyorsanız mekanınıza özgü müziklerden oluşan bir çalma listesi hazırlayarak müşterilerinizin keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Youtube’dan Eniyi Müzik ve Video İndirme Uygulaması