Yunus Emre Özer YouTube Kanalı

 Yunus Emre Özer YouTube Kanalı
Okunuyor Yunus Emre Özer YouTube Kanalı

Yunus Emre Özer YouTube Kanalı ile uygulama üzerinden sizin gibi diğer borsa severlerle bir araya gelebilirsiniz. Hisselere olan ilginiz ve alakanızı karşılayabilecek ülkemizdeki önemli borsa gruplarından bir tanesidir. 2021 yılın aktif olarak devam etmekte olan YouTube Kanalı kurucusu Yunus Emre Özer Borsa günümüz popüler borsa sitelerinde de kullanıcılar arasında oldukça sık konuşulmakta. Yatırım tavsiyesinin suç olduğunu bildiğimiz için burada herhangi bir tavsiye verilmemektedir, günümüzde Kripto para, BTC (Bit Coin) ve borsa kağıtlarıyla ilgilenen arkadaşların aradığı gruplara ait kısa yol linklerini paylaşıyoruz. Aynı zamanda konuyla ilgili sizlere önemli bilgiler de aktaracağız. Merak ettiğiniz isimlere ait güncel bilgileri de burada bulabileceksiniz.

Yunus Emre Özer YouTube Kanalı adresinden gruba katılım sağlamak isteyenler için bit özet hazırladık. 2021 yılında güncel olarak kanalı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Daha fazla bilgi güncel olarak burada sizinle paylaşılacaktır. YouTube Kanalı yalnızca sıradan bir mesajlaşma uygulaması değildir. İçerisinde izin verdiği gruplar sayesinde her konuda bilgili insanlar bir araya gerebiliyorlar. Bunların başında borsa grupları da yer almaktadır. Yunus Emre Özer Borsa YouTube Kanalı gibi oluşturulan grupların içerisinde yatırım yapmayı düşünenler girerek orada diğer yatırımcılarla sohbet edebiliyor ve görüşlerini bir birleriyle paylaşıyorlar.

Yunus Emre Özer YouTube Kanalı Nedir?

Eğlenceli ve aksiyon dünyasıyla ilgili gelişmeleri de buradan takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Yunus Emre Özer YouTube Kanalı üzerinden aktif olarak faaliyet hayatına devam eden bir kanaldır. Kripto para olarak bilinen tüm birimlerle ilgili görüşler sunuluyor ve bilmeyenlere bilgiler aktarılıyor. Yatırımcılar kendi aralarında bu YouTube Kanalı sayesinde kolay iletişim sağlayabiliyorlar.

Yunus Emre Özer YouTube Kanalı
Yunus Emre Özer YouTube Kanalı

Ülkemizde henüz bu konularda yatırımcılara yardımcı olabilecek platformların yeterli olmaması bu tarz uygulamalarda grupların oluşmasına sebep oluyor. Uzman kişilerle iletişim kurmanın da zor olmasından dolayı Yunus Emre Özer Borsa YouTube Kanalı üzerinden insanlar rahatlıkla bir birleriyle fikir ve görüş alışverişini sağlıyorlar. Verilecek yatırım tavsiyeleri suç niteliği taşımaktadır. Biz herhangi bir yatırım tavsiyesi vermiyor ve verenleri reklam yapmıyoruz. Kullanıcılarımızın bizden istedikleri sosyal medya uygulamasındaki kanal hakkında bir içerik ürettik. Yunus Emre Özer YouTube Kanalı ile ilgili sormak istediğiniz başka sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. 2021 yılı boyunca içerik güncellenmeye devam edilecektir.

Yunus Emre Özer YouTube Kanalı Neden Araştırılıyor?

Yunus Emre Özer şuanda hakkında bilgi bulamadığımız bir isim. Sosyal medya hesapları ve YouTube Kanalı incelendiği zaman Borsayla ilgilenen önemli bir isim olduğu anlaşılıyor. Sizde gruba girdiğiniz zaman ne demek istediğimizi daha iyi anlamış olacaksınız. Detaylar yakın zamanda eklenecektir.

Metrobüs üstünde Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na geçen ve bu anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Yunus Emre Özer polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edilen Özer, müracaat savcılığına çıkarıldı. 

“PİŞMANIM” DEDİ

Şüpheli Yunus Emre Özer, savcılık sorgusunda youtuber olarak çalıştığını ve aynı zamanda sosyal medya fenomeni olduğunu belirtti.

Özer, “17 Eylül günü hatırlamadığım bir saatte Okmeydanı Hastane metrobüs durağı tentesi üzerinden kapı kod numarasını ya da plaka kodunu bilmediğim bir metrobüsün üzerine atladım. Bu şekilde bir süre aracın üzerinde yolculuk ettim. Daha sonra 15 Temmuz Şehitler Köprüsü durağında aracın üzerinden indim. Metrobüs durağından geçtiğim sırada güvenlik durumu fark etti. Ben kaçtım ancak 19 Eylül günü polisler Sinyor Taklacı isimli Youtube hesabımdan paylaşmış olduğum olayla alakalı görüntülerden kimliğimi tespit ederek evimden aldılar. Ardında polis merkezine götürdüler. Yaşanan olayla alakalı olarak pişmanım. Böyle bir girişimde bir daha kesinlikle bulunmayacağım” dedi.

“Trafik güvenliğini kasten tehlikeye sokmak” suçundan adli kontrol talebiyle mahkemeye sevk edilen Özer, haftada bir en yakın karakola imza vermesi şartıyla serbest bırakıldı. 

“TAVSİYE ETMEM”

Adliye çıkışında basın mensuplarına açıklama yapan Yunus Emre Özer, serbest bırakıldığını ancak aynı eylemi bir kez daha yaptığı takdirde cezaevine gireceği için videolarına ara vereceğini söyledi.
Dersini aldığını ifade eden şüpheli, “Metrobüslerin üzerinden atlıyordum, nasıl üzerine çıktıysam şimdi içeriden bineceğim. Bu işi kimseye tavsiye etmem. Ben kendime güvendiğim için yaptım. Siz yapmayın yaparsanız böyle adliyeye gidersiniz. Pişmanım” diye konuştu.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın