e
sv

Yusuf Çağrı Ekici İnstagram Hesabı

983 Okunma — 18 Kasım 2021 13:11
Yusuf Çağrı Ekici İnstagram Hesabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yusuf Çağrı Ekici İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Yusuf Çağrı Ekici isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Yusuf Çağrı Ekici İnstagram

Yusuf Çağrı Ekici isimli İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Yusuf Çağrı Ekici” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Yusuf Çağrı Ekici İnstagram
Yusuf Çağrı Ekici İnstagram

Aşağıdaki yorum alanına “Yusuf Çağrı Ekici İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Yusuf Çağrı Ekici İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Yusuf Çağrı Ekici İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

İstanbul Küçükçekmece’de anne ve babasını silahla vuran Yusuf Çağrı Ekici, siyanürle hayatına son verdi. 20 yaşındaki Yusuf Çağrı Ekici’nin bir gün önce yapacaklarını sosyal medyadan anlattığı ortaya çıktı.

Halkalı Merkez Mahallesi’ndeki sitede yaşayan Yusuf Çağrı Ekici (20), annesi Sakine Ekici (43) ve babası Yusuf Ekici’yi (43) mutfakta silahla ateş ederek öldürdü. Anne ve babasını mutfakta silahla vurarak öldüren 20 yaşındaki Yusuf Çağrı Ekici, odasında siyanür içerek intihar etti.

Ekici’nin cinayetleri ve intiharı planladığı, sosyal medya hesabında bıraktığı intihar mektubuyla ortaya çıktı. Ekici’nin sosyal medya paylaşımını gören arkadaşlarının ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri, eve gittiklerinde 3 kişinin cesedini buldu. Mektubunda vasiyetine de yer veren Ekici, gümüş yüzüğüyle gömülmek istediğini belirtiyor. 


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Yusuf Çağrı Ekici İnstagram Hesabı