Yüzü Yanan Berfin İnstagram Hesabı

 Yüzü Yanan Berfin İnstagram Hesabı
Okunuyor Yüzü Yanan Berfin İnstagram Hesabı

Yüzü Yanan Berfin Tuğrul İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Yüzü Yanan Berfin isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Yüzü Yanan Berfin İnstagram

Yüzü Yanan Berfin İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Yüzü Yanan Berfin” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Yüzü Yanan Berfin İnstagram
Yüzü Yanan Berfin İnstagram

Aşağıdaki yorum alanına “Yüzü Yanan Berfin İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Yüzü Yanan Berfin İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Yüzü Yanan Berfin İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

TV8’de yayınlanan ve Gökhan Çınar’ın sunduğu Paylaş Benimle programının son konuğu Berfin Özek oldu.

2 yıl önce erkek arkadaşı tarafından yüzüne asit atılan Berfin Özek’in hayat hikayesi, herkesi duygulandırdı.

Özek yaşadıklarını anlatırken, kendisine “Yüzü yanan kız” diye hitap edilmesini istemediğini belirtti.

Berfin Özek’in yaşadığı olayı anlatmasının ardından, “Berfin Özek kimdir?” sorusu gündeme geldi.İşte Berfin Özek’in biyografisi…

BERFİN ÖZEK KİMDİR?

21 yaşında olan ve Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşayan Berfin Özek, geçen yıl 15 Ocak’ta Buluttepe Mahallesi’ndeki evine giderken asitli saldırıya uğramış, olayla ilgili eski sevgilisi Ozan Çeltik tutuklanmıştı. 7 Ocak’ta görülen duruşmada sanık, 12 yıl 18 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

Asidin etkisiyle yüzünün büyük kısmı yanan, sağ gözünü kaybeden, diğer gözünde kısmen görme kaybı olan Özek’in ameliyat masrafları, Sağlık Bakanlığı’nın girişimleri sonucu Muğla’nın Bodrum ilçesindeki özel bir hastane tarafından üstlenilmişti.Mahkeme çıkışı açıklama yapan Berfin Özek, verilen cezanın çektiği acıların karşılığı olmadığını söyledi.

Sanığa verilen cezanın yetersiz olduğunu söyleyen Özek, “Beklediğimiz bir karar değil. Çektiğimiz acıların karşılığı bu değil. Sanığın cezaevinden çıkma ihmali var. Biz bu korkuyla nasıl yaşayacağız? Hukuki mücadelemize devam edeceğiz. En ağır cezaya çarptırılmasını istiyorum dedi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın