e
sv

Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor? (2022)

744 Okunma — 01 Ekim 2022 07:30
Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor? (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor? sorusunun cevabını merak edenler için tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu içeriği hazırladık. Hem sorunuzun en net cevabını bu sayede alabileceksiniz, hem de soruyla ilgili başka merak ettiğiniz sorularınızın da cevabını öğreneceksiniz. Türkiye de popüler olan ve cevabı haber sitelerince bir türlü açıklanamayan soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

1979 yılında Viyana’da dünyaya geldi. Liseyi İzmir Özel Fatih Koleji’nde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu. TRT’de çocukluk döneminde seslendirmeler yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı. 2009-2014 yılları arasında Kanal D’de yayımlanan Doktorum programıyla tanındı. Daha sonra 2013-2015 yılları arasında atv’de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015’ten 12 Haziran 2020’ye kadar Show TV’de hafta içi her sabah yayımlanan Zahide Yetiş’le programını sundu. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmıştır.[2]

Daha önce bir defa evlilik yapan ve boşanan Yetiş, halen iş adamı Cem Arısoy ile evlidir. Çiftin Aras adında bir oğulları vardır. 2020 yılında Kanal D’de hafta içi her gün yayımlanan Zahide Yetiş’le Gelin Görün adlı yarışmayı sundu. Yarışma kısa sürdü ve 65. bölümü ile final yaptı. 30 Ağustos 2021 tarihinden itibaren ise atv’de hafta içi her gün yayımlanan Zahide Yetiş’le Mutfak Bahane adlı yemek yarışmasınının 24 Haziran 2022 tarihine kadar sunuculuğunu üstlendi.

Amacımız Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor? gibi merak ettiğiniz sorularınıza en açık şekilde cevap sunabilmek. Aynı zamanda sorduğunuz sorularınızdan doğacak farklı sorularınızı da cevaplayarak konuyla ilgili en detaylı ve en geniş bilgileri sunma amacındayız. Eğer aşağı da merak ettiğiniz sorunuza cevap bulamadıysanız yorum olarak da yazabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza anında en doğru cevabı bulabilirsiniz.

Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor?

Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor? için verilen cevaplar yerli ve yabancı haber sitelerinin sunduğu esas bilgileri içermektedir. Tabi ki herhangi bir yasa dışı durum söz konusu olmadan içerikler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak cevapları yenilemeye de devam edeceğiz. Yani bugün merak ettiğiniz Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor? sorusu ilerleyen günler de farklı sebeplerden dolayı tekrar sorulabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu soru sorulduğunda biz cevabını bugün verdiğimiz için doğruyu yansıtmama ihtimali olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu tür sorularınızın cevaplarını her gün güncelleme kararı aldık. Böylelikle Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor? sorusuna en doğru cevabı şuanda almış bulunuyorsunuz.

Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor?
Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor?

Zahide Yetiş ile kanal yönetimi arasında nasıl bir sorun yaşandığı ya da sorun yaşanıp yaşanmadığı konusunda henüz net bir bilgi elimizde yok.

Yetiş’in bu konuyla ilgili olarak şu ana kadar bir açıklama yapmadığı da biliniyor.

Zira sosyal medya hesaplarını kontrol ettiğimizde kanala ya da programa dair hiçbir açıklamasının olmadığını görüyoruz.

Yetiş’in farklı bir projeyle veya programla ekrana geri dönebileceği de tahmin ediliyor.

Konuyla ilgili olarak ileriki zamanlarda bir açıklama yapması halinde onu buradan sizlerle paylaşacağımızı belirtmek isteriz.

Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor? sorusunu cevapladık, eğer sorunun yeni cevabı bulunursa onu da buradan sizlerle paylaşacağız.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Zahide Yetiş Neden Program Sunmuyor? (2022)