e
sv

Zengo Google Drive (2020)

2194 Okunma — 06 Nisan 2020 19:08
Zengo Google Drive (2020)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zengo Google Drive üzerinden izle ile izlemek veya indir ile cihazlarına indirmek isteyenler için çok önemli olan ciddi uyarılarda bulunacağız. Zengo Filmini izlemek isteyen halkımız evden çıkmadığı bu günleri değerlendirmek için vakit geçirebilecekleri şeyler arıyorlar. Ülkemizdeki en kaliteli komedi film serisinin son filmi olan Zengo Google Drive üzerinden ücretsiz ve full şekilde kaliteli olarak izlemeyi düşünenler çok büyük bir yanılgının içerisindeler.

Google Drive üzerinden paylaşılan Zengo 1, 2 ve 3, gibi film serilerinin hiç biri yasal değildir. Filmin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlar üzerinden izlemeniz gerekiyor. Bu tarz dosya paylaşım sitelerine yüklenen illegal içeriklerin cezası çok büyük. Takipçilerimiz daha önce bu filmin yasa dışı yollarla yayınlayanlar hakkında bir araştırma yapmamızı istemişlerdi.

Zengo Google Drive

Zengo Google Drive üzerinden İzleme ve İndirme başlığıyla tüm kullanıcıları uyarmayı hedefliyoruz. Buradan filmi indirme dememizin sebebi film sanarak indirdiğiniz dosyalar içerisinde zararlı yazılımlar olabileceğinden kaynaklanıyor. Yani cihazınıza Google Drive üzerinden Zengo yüklediğinizi düşünürken belkide tüm kişisel bilgilerinizi çalacak bir virüs indirmiş olabilirsiniz.

Zengo Google Drive
Zengo Google Drive

Ünlü arama motorunun sunduğu bulut servisini bu tür işlerde kullananlar suç işlediklerini bilmeleri gerekiyor. Zengo Filminin yayın haklarının elinde bulunduğu kuruluşlardan sorunsuz, kaliteli ve güvenli bir şekilde filmi izleyebilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Zengo Google Drive (2020)