Zerda Curka TikTok Hesabı

 Zerda Curka TikTok Hesabı
Okunuyor Zerda Curka TikTok Hesabı

Zerda Curka TikTok hesabının adresine artık ulaşılamaması insanların hesabının değiştirildiği yoksa bilerek mi kapatıldığı düşüncesiyle aranmaya başladı. 17 Yaşındayken hayatını kaybeden Zerda nın TikTok hesabına ne oldu?. Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamasında her gün yeni fenomenler ortaya çıkıyor. Ülkemizde manken, şarkıcı ve sanatçı gibi binlerce yeni yetenek kazandıran uygulama da günümüz gençlerinin hesapları bulunmaktadır. Zerda Curka TikTok adresinin aranmaya başlamasıyla bununla ilgili bir içerik oluşturmak istedik. Bilmeyenler için daha önce neler olduğunu da anlatacağız.

Zerda Curka TikTok

Bildiğiniz üzere bulunamayan sosyal medya hesaplarını sizler için buluyor ve paylaşıyoruz. Zerda Curka tarafından açılan resmi TikTok hesabının da artık bulunamaması olay konusu oldu. Uygulamada şuanda bu hesabın kapatıldığıyla ilgili çok ciddi iddialar var. Konuyla ilgili bir mail yolladık ve olacak geri dönüşü de sizlere bildireceğiz. Esenyurtta bir otelin 8. katından aşağı düşerek ölen Zerda Curka arkasında gözü yaşlı sevenlerini bıraktı. Aşağıdaki bağlantıdan resmi hesabına geçiş yapabilirsiniz.

Zerda Curka TikTok
Zerda Curka TikTok

Zerda Curka TikTok adresine yukarıdan ulaşabiliyorsunuz. Eğer merak ettiğiniz bir sorunuz varsa veya konu hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Arayıp bulamadığınız sosyal medya hesaplarını sizler için bulmaya devam edeceğiz.

Konu Olan Haber:

İstanbul Esenyurt‘taki bir otelin sekizinci katından düşerek hayatını kaybeden 17 yaşındaki Zerda Çurka’nın cenazesi, memleketi Kars‘ta toprağa verildi.

İnönü Mahallesi’nin Doğan Araslı Bulvarı’nda bulunan bir otelin 8. katından 25 Ocak‘ta düşerek hayatını kaybeden Çurka’nın cenazesi, İstanbul’daki otopsi işlemlerinin ardından memleketi Kars’a getirildi.

Digor Yolu TOKİ Kuba Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Çurka’nın cenazesi, Asri Mezarlığı’nda gözyaşları içinde toprağa verildi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın