Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma (2020) ATM

Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma (2020) ATM

Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma yöntemini arayanlar için ATM üzerinden 2020 yılında nasıl alınacağını anlatıyoruz. Aynı zamanda işinize yarayacak bilgileri’de burada bulacaksınız. Yeni aldığınız veya kullandığınız kredi ve banka kartlarınızın şifrelerini nasıl değiştirebileceğinizi bilmiyorsanız bu yazımızda öğreneceksiniz. Daha önce oluşturulmuş eski bilgiler şuanda kullanıcıların işine yaramadığı için 2020 yılına özel bir içerik hazırlamak istedik.

Ziraat Bankası A.Ş., Türkiye’deki faaliyet gösteren üç kamu bankasından biri. 1863 yılında Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kurulan Memleket Sandıkları’nın devamı niteliğindedir. Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma ile ilgili paylaştığımız bilgiler’de aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri sorabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma 2020

Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma, yeni aldığınız kartınıza 2020 yılında ATM üzerinden nasıl şifre tanımlaya bileceğinizi anlattığımız bir yöntemdir.

Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma 2020
Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma 2020

Olabildiğince kısa ve öz şekilde anlatmaya çalışacağız. Sormak istediğiniz her türlü sorunuzu yorum olarak yazabilirsiniz. En kısa sürede en doğru bilgiyle sorularınız cevaplanacak.

Ziraat Bankası ATM ile Kart Şifresi Alma

Size en yakın Ziraat Bankası’na ait ATM’ye gidip kartınızı cihaza koyun “Giriş Şifre İşlemleri” menüsü üzerinden kartınıza yeni bir şifre tanımlayabilirsiniz. Ziraat Bankası ATM ile Kart Şifresi Almak İçin Yapmanız Gerekenler:

  • Ziraat Bankası ATM cihazına kartınızı koyun,
  • Giriş Şifre İşlemleri isimli menüden şifrenizi girin
Ziraat Bankası ATM ile Kart Şifresi Alma
Ziraat Bankası ATM ile Kart Şifresi Alma

Sonrasında kartınızı tekrar çıkartıp takarak koyduğunuz şifreyi deneyebilirsiniz. Bu şifre mobil uygulama ile girişlerde geçersiz olacaktır. ATM üzerinden koyduğunuz şifre yalnızca ATM cihazlarında geçerlidir. Mobil uygulama ile ayrı bir şifre koyma aşaması gerekiyor.

Ziraat Bankası ATM ile Kart Şifresi Değiştirme

Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma işlemi kadar basit bir işlem ile kart şifrenizi değiştire bilirsiniz. Bunun için size en yakın Ziraat Bankası ATM’sine giderek kartınızı koyun, sonrasında menüden Güvenlik ve Şifre Değiştirme yollarını izleyerek yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon ile Kart Şifresi Alma

Ziraat Bankası Telefon ile Kart Şifresi Alma işleminde 2 farklı seçenek bulunuyor bunları sırasıyla aşağıda anlatıyoruz. Size en uygun olan yöntemi seçerek rahatlıkla şifrenizi alabilirsiniz.

SMS ile Kart Şifre Alma

Ziraat Bankası SMS ile Kart Şifresi Alma işlemi için aşağıdaki adımları uygulayın.

  • SIFRE yazıp birer boşluk olacak şekilde “Kartınızın son 6 hanesi, Anne Kızlık Soyadınızın son 2 harfi yada Doğum Yeriniz, Kartın arkasında bulunan 3 haneli güvenlik kodu” bilgilerini yazın
  • 4757 numarasına SMS gönderin

Örnek SMS: SIFRE 123456 İSTANBUL 123

Müşteri Hizmetleri ile Şifre Alma

Ziraat Bankası Telefon ile Kart Şifresi Alma yönteminde en çok kullanılanlar arasında Müşteri Hizmetleri ile şifre alma tercih ediliyor.

Yukarıdaki numarayı arayarak sizden istenilen bilgileri doğru söyleyip şifre değiştirme veya şifre alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kart Şifresi Alma 2020 yılında sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Bilgiler güncellendikçe buraya girilmeye devam edecek.

5
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.