Ziraat Mobil Hata Veriyor (2022)

 Ziraat Mobil Hata Veriyor (2022)
Okunuyor Ziraat Mobil Hata Veriyor (2022)

Ziraat Mobil Hata Veriyor olarak bilinen “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” hatasını inceledik. Banka ve Kredi Kartı POS Hatası olarak bilinen Ziraat Mobil Hata Veriyor hakkında detaylar. POS cihazlarında takılan kartlar sık sık çeşitli hatalar verdirebiliyor, cihazların sınırlı ekranları ve sistemleri bu hatalarla ilgili detaylı bir bilgi göstermeye elverişli olmuyor. Bunun yerine Ziraat Mobil Hata Veriyor gibi çeşitli kodlarla hataların neler olduğunu anlamamızı sağlamaktadır.

Ziraat Mobil Hata Veriyor

Ziraat Mobil Hata Veriyor, POS cihazına takılan Banka veya Kredi kartının müşterinin şifreyi girmesinden sonra onay işlemi için beklerken “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” uyarısıdır.

Müşterinin kartından bu uyarı sonrasında herhangi bir işlem yapamazsınız. Kredi veya Banka Kartındaki limitin yetmemesi Ziraat Mobil Hata Veriyor alınmasını sağlar.

054 Hata Kodu
Ziraat Mobil Hata Veriyor

Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart

Ziraat Mobil Hata Veriyor ile karşılaşılmasının 2 farklı sebebi bulunuyor. Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart olarak 2’ye ayrılan sebepler Ziraat Mobil Hata Veriyor sebep olmaktadır.

Red-Onaylanmadı

Red-Onaylanmadı; POS Cihazından’da kaynaklanabilen bir hatadır. Bazen cihaz ile bağlantı sorunları bu hatanın çıkmasına sebep olur. Farklı bir pos cihazından tekrar aynı kartla deneyebilirsiniz. Ayrıca kart sahibi kartında yeterli limitin olup olmadığını kontrol etmesi gerekmektedir.

Vade Sonu Geçmiş Kart

Vade Sonu Geçmiş Kart; Banka veya Kredi kartının son kullanma tarihinin geçmiş olduğunu söyler. Bu kartla herhangi bir işlem yapamazsınız.

Ziraat Mobil Hata Veriyor Çözümü

Ziraat Mobil Hata Veriyor üzerinden alışveriş yapıldığı zaman limitin yetmemesi veya kartın son kullanma tarihinin geçmesi ile Ziraat Mobil Hata Veriyor meydana gelmektedir.

Ziraat Bankası 054 Hata Kodu
Ziraat Mobil Hata Veriyor Kodu

Farklı kredi kartlarında farklı hata kodları gözükür. Ziraat Mobil Hata Veriyor aitse “Red-Onaylanmadı, Vade Sonu Geçmiş Kart” sonucunu çıkarmalıyız. Eğer farklı bir bankadan Ziraat Mobil Hata Veriyor alıyorsanız yukarıdaki uyarılar değişebilir.

Ziraat Mobil Hata Veriyor ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın