Zooba Hilesi Kullananlar Dikkat

Zooba Hilesi Kullananlar Dikkat

Zooba Hilesi arayan ve kullanan oyunculara rehber niteliği taşıyan kısa fakat önemli bir uyarı yazısı hazırladık. Zooba Hilesi ve APK gibi dosyalar kişisel bilgilerinizi tehlikeye sokabilir. Günümüzde mobil oyun sektörünün büyümesi ile birlikte her geçen gün yeni bir Android oyun piyasaya çıkıyor.

Türkiye’deki oyun sevenlerin beğenisine sunulan Zooba: Ücretsiz Hayvan Savaş Oyunlar gibi yarım yamalak bir isimle bile milyonlarca indirilmeyi başardı. Oyun içerisinde hile kullanan oyuncuları yönetime şikayet edebileceğiniz veya bildirebilecek bir sistem ne yazık’ki eklenmemiş durumda.

Oyuncular rahatlıkla Zooba hilesi kullanabiliyor ve cezalandırılmıyor. Böylesine güzel grafikli bir oyun yapıp hile için hiç bir önlem almamak çok garip bir seçim gibi görünse’de oyuncuların isteği üzerine hile kullanan oyuncuları şikayet edebileceğiniz özellik yeni güncellemeler ile birlikte gelecek.

Zooba oyununda yalnızca para veya elmas hilesi gibi hesabımızı güçlendirecek APK sürümleri bulunmuyor aynı zamanda oyun içerisinde hızlı hareket ve vuruşlar yapmamızı sağlayacak sürümlerde mevcut.

Ücretsiz battle royale oyununu çevrim içi bir şekilde farklı insanlarla birlikte oynamak çok zevk veriyor. Oyunda kullanılan hayvan karakterleri ve yeteneklerinin uyumundan’da bahsetmek lazım.

Zooba Hilesi

Zooba Hilesi olarak Elmas veya Altın veren APK sürümleri çok sayıda mevcut fakat bunların içerisinde gizli olan virüsler ile cihazınızda’ki tüm kişisel bilgilerinizi çaldırırsınız.

Zooba gibi çevrim içi oyunlarda hile kullanmanızı tavsiye etmiyorum, siz zevk alacaksınız diye başka oyuncuların haklarına girmek yanlış bir hareket olacaktır. Fakat yinede her şeye rağmen Zooba oynayan oyuncular Altın veya Elmas gibi hileler kullanarak hesaplarını daha hızlı bir şekilde yükseltebiliyorlar.

2019 yılında mobil oyunlarda hile kullanımının artması ile Zooba gibi çevrim içi oyunlarda bu tür hileleri kullananlara verilen cezalar arttırıldı.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Arca dedi ki:

    Merhaba çok güzel birisin