Zoom dan Link Atma, Nasıl Atılır?

 Zoom dan Link Atma, Nasıl Atılır?
Okunuyor Zoom dan Link Atma, Nasıl Atılır?

Zoom dan Link Atma, Nasıl Atılır? bilmeyenler için anlatıyoruz. Canlı toplantı ve dersler için oluşturduğunuz odanızın linkini başkalarına atabilirsiniz. Son zamanlarda bize sıkça sorulmaya başlanan Zoom dan Link Atma konusu hakkında araştırmalar gerçekleştirdik. Size hazırladığımız rehberde Link Nasıl Atılır? sorusunun cevabını göreceksiniz.

Zoom dan Link Atma

Zoom dan Link Atma ile kurduğunuz veya katıldığınız bir canlı görüşmeyi başkalarına göndererek onlarında katılmasını sağlayabilirsiniz. Korona virüsten sonra yüz yüze görüşmelerin azalması ile birlikte uzaktan iletişim araçları popülerlik kazandı. Günümüzdeki bir çok okul ve dershane Zoom ile uzaktan eğitime geçti. Aynı zamanda iş için veya insanlar yakın çevreleri ile uzaktan Zoom aracılığıyla canlı iletişim kurmaya başladılar.

Zoom dan Link Atma
Zoom dan Link Atma

Biz sizlere Zoom dan Link Atma için neler yapmanız gerektiğini ve bu nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. 2020 – 2021 yıllarında Zoom uygulamasının en güncel sürümünde link atma adımları paylaşılacaktır.

Zoom dan Link Nasıl Atılır?

Zoom dan Link Atma hakkında bazı merak edilen soruları yukarıda cevapladık. Şimdide sizlerle Zoom dan Link Nasıl Atılır? sorusunu cevaplayacağız.

Zoom dan Link Nasıl Atılır?
Zoom dan Link Nasıl Atılır?
  1. Zoom dan Link Atmak istediğiniz odaya girin,
  2. Odanın ayarlarından paylaş seçeneğini işaretleyin,
  3. Linki kopyalayın ve odaya katılmasını istediğiniz insanlara yollayın,

Yukarıdaki basit adımları uygulayarak Zoom dan Link Nasıl Atılır? sorusunun cevabına ulaşmış olacaksınız. Zoom dan Link Atma hakkındaki bilgiler güncellenmeye devam edilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın