Zoom Dil Değiştirme İOS Ayarları

Zoom dil değiştirme ayarı birçok insanda sıkıntı oluşturduğundan dolayı insanlar Google içerisinde çok fazla arıyor. Biz editörler olarak bu aramalara cevap olmak istedik. Zoom dil değiştirme ayarı bilgisayarlarda uygulama içi ayarlardan yapılsa da telefonlarda durum çok farklı. İsterseniz makale içerisinde bu durumu inceleyelim.

Zoom Dil Değiştirme Nedir? Ne İşe Yarar?

Zoom dil değiştirme sayesinde kendi anadilinizi uygulama dili yapabilir ve uygulama içi ayarları daha rahat anlayabilirsiniz. Zoom dil değiştirme uygulama içi ayarları anlamanız dışında sizi konfor alanınız içerisinde de tutabilir çünkü kendinizi başka bir dili durmadan çevirme zahmetinden de kurtarırsınız

Zoom Dil Değiştirme İOS da Nasıl Yapılır?

Zoom dil değiştirme işlemi mobil cihazlar işletim sisteminin diline göre otomatik yapılır. Bu yüzden uygulama içerisinde herhangi bir ayar yoktur. Bu sebepten dolayı eğer uygulamanız Türkçe değilse büyük ihtimal ile telefonunuzu başka bir dilde kullanıyorsunuzdur. Bunu çözmek için telefonunuzun kendi ayarlarından telefonun dilini değiştirebilirsiniz.

Reklam Alanı
Zoom Dil Değiştirme İOS da Nasıl Yapılır?
Zoom Dil Değiştirme İOS da Nasıl Yapılır?

Zoom Nedir?

Zoom dediğimiz uygulama hem bilgisayarlarda kullanılabilen hem de mobil cihazlarda kullanılabilen toplu canlı, sesli, görüntülü toplantı ve ders görüşülmesi sağlayan bir uygulamadır. Zoom sayesinde hem iş hayatı hem de eğitim dünya çapında birçok noktada pandemi döneminde durmadan devam etti. Tabi ki Zoom tek seçenek değil.

Zoom Call Over İnternet Sorunu Nedir?

Ben şu an biraz daha temsili konuşuyorum. Zoom ve benzeri uygulamalar sayesinde özellikle eğitime farklı bir bakış açısı getirildi. Üniversite ve liseler özellikle uzun süredir internetten eğitim veriyor. Dijitalleşme yolunda ilerleyen eğitim bundan on yıl sonra sanal gerçeklilik gözlükleri ile sanal sınıflarda bile yapılabilir.

Reklam Alanı
3
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.