Zotlo Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

 Zotlo Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
Okunuyor Zotlo Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Zotlo Exxen ücretli üyelik ve aboneliklerini iptal etmek istiyorum fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum? sorusu gündemde. 2022 yılında Mesaj ile para iadeli iptal. 7’den 77’ye herkesin beğenip izleyebileceği dizi, film ve belgesellerin yayınlandığı platformda aylık üyelik satın alarak premium hesaplarla izlenebiliyor. ücret ödeyerek abonelik almış olan Zotlo Exxen hesaplarını iptal etmek isteyenler için bu işlemin nasıl yapıldığını aşağıda anlatacağız. Mesaj ile çok kısa işlemler sayesinde hesaplarınızı kapatabilir ve para iadesi alabilirsiniz.

Zotlo Exxen Üyelik Aboneliği ve Hesabı İptal Etme 2022 (Para İadeli)

Zotlo Exxen Aboneliği ve Hesabı İptal Etmek isteyenler için 2022 yılında para iadeli hesap kapatma işlemini anlatıyoruz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Zotlo Exxen Hesap Kapatma İşlemi İçin:

  1. Zotlo Exxen hesabına giriş yapın,
  2. Hesap bilgilerinize tıklayın ve “Hesabınız” butonuna basın,
  3. Üyelik ve Ödemeler yazısına tıklayın,
  4. Karşınıza gelen sayfadan Üyeliği İptal Et butonuna basın,
  5. En son’da İptal İşlemlerini Tamamla diyin,
Zotlo Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
Zotlo Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki 5 adımı uygulayarak Zotlo Exxen İptal Etme işlemlerini gerçekleştirmiş olacaksınız. Yukarıda anlattığımız adımlar 2022’yılında geçerli güncel bilgilerdir.

Mesaj

Zotlo Exxen İptal Etmek İsteyenler Mesaj ile bu işlemin gerçekleştirip gerçekleştirilemediğini merak ediyorlar. Hesaplarınızı kapatmak için sizden doğrulama kodu isteyebilir ve bu’da üye olurken tanımladığınız telefon numaranıza bir mesaj olarak gelebilir. Veya mail adresine bir mesaj gelebilir. Fakat sadece mesaj üzerinden Zotlo Exxen hesap kapatma işlemi olmamaktadır.

Telefon ve Mobil Cihazlardan Zotlo Exxen Üyelik İptali

Telefon ve Mobil cihazlar üzerinden Zotlo Exxen hesabınızın üyelik iptali için yapmanız gerekenler aşağıda anlatıldı. Basit adımları takip ederek 2022 yılında üyeliğinizi kapatabilirsiniz.

  • Uygulamaya giriş yapın,
  • Sağ aşağıda Daha Fazlası yazısına tıklayın,
  • Açılan sayfa’da Hesap yazısına basın,
  • Tarayıcı üzerinden açılan sayfa’da Üyeliği İptal Et butonuna basın

Yukarıdaki adımlar mobil cihazlar üzerinden Zotlo Exxen hesap kapatma ve iptal etme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Zotlo Exxen Bedava Hesaplar 2022

Bedava Zotlo Exxen Hesapları 2022 yılında girip sorunsuz olarak kullanarak içerisindeki her filmi, diziyi, ve belgeseli hiç takılmadan sorunsuz izleyebileceksiniz. 2022 yılında evde vakit geçirmeyi sevenler için oluşturduğumuz bu içeriğimizi şimdi korona virüsü yüzünden evde durduğumuz bu günlerde güncelleme getirdik. Bedava Zotlo Exxen Hesapları ile evdeki insanların canlarının sıkılmaması adına onlara güzel vakit geçirtecek kapı aralıyoruz.

Dünyanın en popüler ve büyük film, dizi ve belgesel platformunda para yatırarak premium almak yerine bu tarz bedava Zotlo Exxen hesapları ile ücretsiz olarak izlemeyi tercih ediyorlar. Başka platformlarda yayınlanan sahte hesaplar veya çalınmış illegal hesaplar yerine kullanıp güvenebileceğiniz hesapları burada bulabilirsiniz. Zotlo Exxen iptal etme ile ilgili merak edilen soruları yukarıda cevapladık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
347 okunma
okunma8914
0 yorum