Zula Bedava Çarlar [2020] Ağustos

Zula Bedava Çarlar [2020] Ağustos

Zula Bedava Çarlar arayanlar için 2020 yılının Ağustos ayına özel dağıttığımız hesaplardan yararlanabilirler. Hemen çekilişe katılın ve bedava hesabı kapın. Full donanımlı olarak açtığımız hesapları donatıyoruz ve sonra düzenlediğimiz çekilişler için bedava olarak dağıtıyoruz. Hiçbir ücret ödemeden bedava çar sahibi olmak istiyorsanız fırsat ayağınıza geldi. 2020 Ağustos için özel olarak hazırladığımız çekilişe aşağıdaki şartları yerine getirerek katılabilirsiniz.

Zula Bedava Çarlar

Zula Bedava Çarlar, adı altında daha önce yüzlerce farklı hesabı oyunculara sunmuştuk. Şimdi’de 2020 yılına özel olarak her ay çar dağıtmaya karar verdik. Zula Bedava Çarlar ile başlayan yolculuğumuzda verdiğimiz hesapların hiçbirisi çalıntı veya illegal yolla ele geçirilmiş hesaplar değildir.

Zula Bedava Çarlar
Zula Bedava Çarlar

Bizim tarafımızdan açılan ve içerisine para yatırılarak donatılan hesaplardır. Takipçilerimizin memnun olması amacıyla yaptığımız bu işe artık çekiliş ile devam edeceğiz.

Zula Bedava Çarlar 2020 Ağustos (Çekiliş Kuralları)

Zula Bedava Çarlar 2020 Ağustos ayına özel düzenlediğimiz çekilişe katılmak için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Çekiliş Kuralları:

 1. BURAYA Tıklayın ve Açılan sayfada Üye Olun,
 2. Üye Olduktan sonra oyunlarla ilgili herhangi bir soru sorun
 3. Soru sorduktan sonra daha önce soru sormuş birisinin sorusunu cevaplayın, (Kendi sorduğunuz soru değil, başkasının sorduğu soruyu cevaplayın)
 4. Buradaki yazıyı paylaşın ve yorum yapın

Yukarıdaki şartları yerine getiren oyuncular Zula Bedava Çar çekilişine katılmaya hak kazanacak. Eğer yukarıdaki maddeleri eksik veya hatalı yaparsanız ödüllerden yararlanamazsınız.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Serkan dedi ki:

  abi seni çok seviyorum adamsın ve kralsın

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Bizde sizi seviyoruz kardeşim