Zula Bedava Çarlar ve Hesaplar [2021] Şubat

 Zula Bedava Çarlar ve Hesaplar [2021] Şubat
Okunuyor Zula Bedava Çarlar ve Hesaplar [2021] Şubat

Zula Bedava Çarlar arayanlar için 2021 yılının Şubat ayına özel dağıttığımız hesaplardan yararlanabilirler. Hemen çekilişe katılın ve bedava hesabı kapın. Full donanımlı olarak açtığımız hesapları donatıyoruz ve sonra düzenlediğimiz çekilişler için bedava olarak dağıtıyoruz. Hiçbir ücret ödemeden bedava çar sahibi olmak istiyorsanız fırsat ayağınıza geldi. 2021 Şubat için özel olarak hazırladığımız çekilişe aşağıdaki şartları yerine getirerek katılabilirsiniz.

Zula Bedava Çarlar

Zula Bedava Çarlar, adı altında daha önce yüzlerce farklı hesabı oyunculara sunmuştuk. Şimdi’de 2021 yılına özel olarak her ay çar dağıtmaya karar verdik. Zula Bedava Çarlar ile başlayan yolculuğumuzda verdiğimiz hesapların hiçbirisi çalıntı veya illegal yolla ele geçirilmiş hesaplar değildir.

Zula Bedava Çarlar
Zula Bedava Çarlar

Bizim tarafımızdan açılan ve içerisine para yatırılarak donatılan hesaplardır. Takipçilerimizin memnun olması amacıyla yaptığımız bu işe artık çekiliş ile devam edeceğiz.

Zula Bedava Çarlar 2021 Şubat (Çekiliş Kuralları)

Zula Bedava Çarlar 2021 Şubat ayına özel düzenlediğimiz çekilişe katılmak için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Çekiliş Kuralları:

  1. BURAYA Tıklayın ve Açılan sayfada Üye Olun,
  2. Üye Olduktan sonra oyunlarla ilgili herhangi bir soru sorun
  3. Soru sorduktan sonra daha önce soru sormuş birisinin sorusunu cevaplayın, (Kendi sorduğunuz soru değil, başkasının sorduğu soruyu cevaplayın)
  4. Buradaki yazıyı paylaşın ve yorum yapın

Yukarıdaki şartları yerine getiren oyuncular Zula Bedava Çar çekilişine katılmaya hak kazanacak. Eğer yukarıdaki maddeleri eksik veya hatalı yaparsanız ödüllerden yararlanamazsınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın