Zula Bireysel Sıralama Listesi (2022)

 Zula Bireysel Sıralama Listesi (2022)
Okunuyor Zula Bireysel Sıralama Listesi (2022)

Zula Bireysel Sıralama Listesi arayanlar için oyun içerisinde yer alan tüm rütbelerin sıralamalarını anlatıyoruz. Güncel olarak sıralamayı buradan göreceksiniz. 2020 – 2021 yılları arasında oyunun en son sürümüne ait güncel Bireysel Sıralama Listesi anlatan içerikler bulunmamaktadır. Takipçilerimizin bizden istedikleri Zula Bireysel Sıralama Listesi hakkında araştırma gerçekleştirdik. Hazırladığımız rehber güncellenmeye devam edilecektir.

Zula Bireysel Sıralama Listesi

Zula Bireysel Sıralama Listesi için güncel listeyi azalandan artana doğru sıraladık. Eğer bu rekabet rütbeleri hakkında sormak istediğiniz sorular olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Dereceli yani rekabet maçları oynayarak rütbelerinizi yükseltebilirsiniz. Zula Bireysel Sıralama Listesi;

  1. Rookie (Çaylak)
  2. Bronze (Bronz)
  3. Silver (Gümüş)
  4. Gold (Altın)
  5. Emerald (Zümrüt)
  6. Diamong (Elmas)
  7. Elite (Seçkin)
  8. Master (Usta)
  9. Legend (Efsane)
Zula Rekabet Rütbeleri Sıralaması
Zula Bireysel Sıralama Listesi

Yukarıda saydığımız gibi Zula Rekabet Rütbeleri toplam 9 farklı kümeden oluşmaktadır.

Zula Bireysel Sıralama Nedir?

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde bir video oyunudur.

Oyun, Türk yapımı ilk MMOFPS oyunudur. Oyun 22 Şubat 2015 tarihinde çıkış yapmıştır. Zula, resmî sitesi üzerinden ücretsiz indirilip kayıt olunduktan sonra oynanabilmektedir. Oyunun yapımına 2013 yılında başlanılmıştır. Asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula ve paralı askerlerden oluşan Gladyo adında 2 düşman oluşumun yer aldığı oyunda farklı hikâyelere sahip toplam 20 ayrı karakter bulunmaktadır. Oyunda yirmi üç tane harita ve on iki tane oyun modu bulunmaktadır.

2016 yılında Steam’e eklenen oyun, 12 Temmuz 2017 tarihinde Steam kurallarını ihlal ettiği gerekçesi ile Steam platformundan kaldırılmıştır. 2018 yılında sorun düzeltilip tekrar Steam platformunda yayına girmiştir.[3] Oyun Türkiye’den sonra ilk defa Brezilya’da, Playspot firması tarafından 2016 yılının Haziran ayında yayımlanmıştır fakat 2020 yılının Mart ayında oyun bu platformdan kaldırılmıştır. Oyunun Tayland sunucusu 2017 yılının Eylül ayında kaldırılmıştır. Oyunun Türkiye sunucusu dışında aktif olan sunucuları Avrupa, Latin Amerika ve İran sunucularıdır.

Zula’nın mobil versiyonu Zula Mobile, 17 Ocak 2020 tarihinde Android ve iOS platformlarında çıkış yapmıştır. Zula Oyunu şuan PC ve mobil sürümlerinde bulunmaktadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
786 okunma
okunma7900
0 yorum

VOZOL