e
sv

Zula Envanter Bilgileri Hatalı Geldi (2020)

1370 Okunma — 16 Mayıs 2020 16:05
Zula Envanter Bilgileri Hatalı Geldi (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zula Envanter Bilgileri Hatalı Geldi sorunuyla karşılaşan oyuncular için araştırdık. 2020 yılında işinize yarayacağını düşündüğümüz çözüm yöntemleri burada. Türk yapımı ünlü FPS oyunu Zula gelen güncellemelerle birlikte bazen tekrar eden hatalar görülebiliyor. İlk olarak 2018 yılında gelen güncelleme sonrasında görülmeye başlayan Envanter Bilgileri Hatalı Geldi sorunu kısa süre sonra çözüldü. Fakat 2019 yılında tekrar görülmeye başlandı ve sonrasında bu yıl yani 2020 yılında yine bu hata görüldü.

Çevrim içi oyuncusu olan böylesine büyük yapımlarda güncelleme sonrasında hata görmek normal karşılanabiliyor. Zaten görülen hatalar genellikle kısa süre sonra çözülmüş oluyorlar. Fakat bu sorun oyuncuların oyunu oynamasına engel olabilecek derecede olduğu için önemli ve hızlı çözülmesi gereken bir sorun haline geliyor. Hatayı almanızın sebebi bilgisayarınız veya uygulamalarınız değil.

Zula Envanter Bilgileri Hatalı Geldi

Zula Envanter Bilgileri Hatalı Geldi sorununu yaşayanlar için 2020 yılında işinize yarayacak önemli bilgileri açıklıyoruz. Öncelikle hatayı bilmeyenler için etkisini ve sebeplerini anlatacağız. Zula oyununa giriş yaptıktan sonra ana menüde “Envanter Hatası Geldi” mesajını alacaksınız. Sonrasında üst menülerde çanta, özelleştir veya oyuna giriş gibi bilgilerin olmadığını göreceksiniz. Bu yüzden dolayı hatayı alan oyuncular oyunu oynayamıyorlar.

Zula Envanter Bilgileri Hatalı Geldi
Zula Envanter Bilgileri Hatalı Geldi

Hatanın genellikle gelen güncellemeler sonrasında görüldüğü tespit edildi. Hızlı çözüm için hatanın eksik dosya yüklemelerinden kaynaklandığı düşünülüyor. Bunun için oyunu onararak eksik güncelleme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Böylelikle Zula Envanter Bilgileri Hatalı Geldi sorunuyla karşılaşmadan oyuna devam edin. Fakat bu sorun hala devam ediyorsa oyuna bir kaç saat sonra tekrar giriş yapmayı deneyin. Oyun geliştiricileri bu hatanın çözümü için uğraşıyor olacaklar.

İlginizi Çekebilir: Zula Bedava Çarlar 2020

Sormak istediğiniz sorularınızı ve hatayla ilgili düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Odjejdrn
  4 yıl önce

  Site çok güzel kullanışlı bi site ne olup ne bittiğini anlıyosun

  yorum beğen
  • ORHUN ANGUNER
   4 yıl önce

   Görüşleriniz için teşekkürler, laik olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

   yorum beğen

Sıradaki içerik:

Zula Envanter Bilgileri Hatalı Geldi (2020)