Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası [2020] Çözümü

Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası [2020] Çözümü

Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası ile karşılaşanlar için 2020 yılında işe yarayan kesin çözümü anlattık. Kısa sürede basit işlemlerle hatadan kurtulun. Son zamanlarda neredeyse her oyuncunun karşılaştığı bu soruna ait güncel çözümleri göremiyoruz.

Konuyu araştırdığımız zaman sizleri bu hatadan kurtaracak çok basit ve etkili bir çözüm yöntemi bulduk. Diğer kaynaklardaki çözümlerin uzun ve zor olmasından dolayı bu rehber yazısını hazırlama gereği duyduk. Zula GÜNCELLEME Listesi İndiriliyor da kalıyor 2020 olarak’da sürekli şikayetler edilen sorundan ortalama 2 dakika içerisinde kurtulacaksınız.

Tüm Türkiye’nin adını ezberlediği yerli Çevrimiçi FPS oyunu olan Zula da karşılaşılan bu hata yaklaşık 3 yıldır görülmektedir. Oyunun teknik destek ekibinin bu sorunla ilgili yaptığı bir açıklama göremedik. Bizde “Zula GÜNCELLEME Listesi İNDİRİLİYOR HATASI 2020” isimli özel ve detaylı bir mail hazırlayarak oyunun teknik destek ekibine gönderdik.

Belki bu sayede hatanın çözümü tüm kullanıcılara ulaşır ve bu sorundan artık tamamen kurtulunur diye. Bir süredir özel mesaj olarak Zula Setup KURULMUYOR konusuyla ilgili bir içerik oluşturmamızı ve çözüm yöntemi bulmamızı istiyordunuz, bu rehber yazımızda sizin için tüm detayları araştırdık.

Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası
Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası

Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası ile ilgili sormak istediğiniz soruları veya konuyla ilgili aklınıza takılan soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Bildiğiniz farklı bir çözüm yönteminiz varsa diğer oyuncuların yararlanması adına onu’da yorum olarak yazmanızı rica ediyoruz. Zula ailesi olarak bu tür sorunlardan kurtulmak ve oyunun tadını çıkarmak üzere böyle yardımcı içerikler oluşturmaya devam edeceğiz.

Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası 2020

Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası, yaklaşık 3 yıldır oyuncuların karşılaştığı ve dönem dönem görülen bir hatadır. 2020 yılında gelen güncellemeler sonrasında yine bir çok oyuncunun Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası ile karşılaştığını gördük. Bu duruma artık bir son getirmek adına yaptığımız araştırmalarımız sonucunda çok basit bir çözüm yöntemi tespit ettik.

Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası 2020
Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası 2020

Artık bu hata için uzun uzun çözüm yöntemlerini uygulamanıza gerek yok. Bir çok oyuncu oyunu kaldırıp tekrar kurmayı deniyor fakat artık böyle bir şeye’de ihtiyacınız olmayacak. Aşağıda sizlere verdiğimiz çözüm yöntemi sayesinde Zula GÜNCELLEME Listesi İndiriliyor da kalıyor 2020 sorunundan tamamen kurtulacaksınız.

Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası Çözümü

Zula Güncelleme Listesi İndirilir Hatası Çözümü için aşağıda anlattığımız adımları takip edebilirsiniz. Bunun için uygulayacağınız yöntemler kesinlikle çözüme kavuşacaktır. Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası 2020 Çözümü;

  1. Zulanın dosyalarına girin, (Zula oyununa sağ tıklayın ve dosya konumunu açın)
  2. Zula_launcher dosyasına sağ tıklayın ve kes diyin,
  3. Sonrasında Game klasörüne gelip sağ tıklayın ve yapıştır diyin,
  4. Game klasörüne yapıştırdığınız Zula_launcher dosyasına tekrar sağ tıklayıp kes diyin ve klasörden çıkın,
  5. İlk dosyalara gelip launcher dosyasını kestiğiniz yere sağ tıklayın ve yapıştır diyin,
  6. Artık oyuna sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.
Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası Çözümü
Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası Çözümü

Yukarıdaki 5 adımı uygulamak ortalama 2 dakikanızı alacak. Sonrasında 2020 yılında karşılaşılan Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatasından tamamen kurtulacaksınız.

Zula GÜNCELLEME Listesi İndiriliyor da kalıyor 2020

Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor da Kalıyor 2020, bu yıl oyuncuların en fazla karşılaştıkları hatalardan bir tanesi. Yukarıda anlattığımız çözüm yöntemi ile bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Yeni güncellemeler sonrasında bazı dosyaların eksik veya farklı indirilmesi oyunun doğru çalışmasını engelliyor.

Zula GÜNCELLEME Listesi İndiriliyor da kalıyor 2020
Zula GÜNCELLEME Listesi İndiriliyor da kalıyor 2020

Bunun için yukarıda anlattığımız çözüm yöntemini uygulayarak sistemin doğru çalışmasını sağlayın ve hatadan kurtulun. Anlattığımız çözüm yöntemlerini uygulayan oyuncular Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor da Kalıyor 2020 gibi sorunlardan tamamen kurtuluyorlar. Eğer sizde hala devam ediyorsa bizlere bildirin.

Zula

Zula Nedir?

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde Türk yapımı video oyunudur. Oyun Türkiye’den sonra ilk defa Brezilya’da, 2016 yılının Haziran ayında, Playspot firması tarafından yayımlanmıştır.

Zula Nedir?
Zula Nedir?

Zula, “zulaoyun.com” adlı internet sitesinden ücretsiz indirilip kayıt olunduktan sonra direkt oynanabilmektedir. Oyunun yapımına 2013 yılında başlanılmıştır. Vatansever asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula ve paralı askerlerden oluşan Gladyo adında 2 düşman oluşumun yer aldığı oyunda farklı hikâyelere sahip toplam 20 ayrı karakter bulunuyor. Zula’da oldukça geniş bir mühimmat seçeneğinin içerisine Mehmetçik ve Kırıkkale gibi yerli silahlar da bulunmaktadır.

Oyundaki haritalar ve karakterler, Türkiye havası yaşatmaktadır. 12 Temmuz 2017 tarihinde Steam kurallarını ihlal ettiği gerekçesi ile Zula Steam platformundan kaldırılmıştır.(Sorun düzeltilip tekrar Steam platformunda yayına girmiştir.) Zula oyunun mobil oyunu da “Zula Mobile: Online FPS” olarak 13 Ocak 2020 tarihinde İos ve Android platformlarında yayına alındı.

Zula

Zula Güncelleme Listesi İndiriliyor Hatası ile ilgili çözüm yöntemleri ve diğer bilgileri güncellemeye devam edeceğiz.

43
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.