Zula Mobile Hileleri, Yok Edin

 Zula Mobile Hileleri, Yok Edin
Okunuyor Zula Mobile Hileleri, Yok Edin

Zula Mobile Hile kullanmayı düşünen oyuncular için ciddi derecelerde uyarılar ve öneriler bulunmaktadır. 2020 yılında Zula Mobile Altın, Para gibi APK Hileleri yapmaya çalışan oyuncuları bekleyen tüm tehlikelerden bahsedeceğiz. Bunların yok olması için oyuncuları bilinçlendirmek istiyoruz.

Zula Mobile Hile arayan oyuncular için çoğu yasa dışı site oyun içerisinde sınırsız altın veya para yapabileceğini söylediği APK dosyalarını yayınlıyor. Zula’nın mobil oyununda bu tür hileler bulunmamaktadır. Yerli yazılımcılarımız oyunu çok iyi koruyor ve oyuncularına olan hürmetlerini bu tarz hileleri yok ederek gösteriyor.

Fakat özellikle yabancı kaynaklardan paylaşıldığını gördüğümüz Zula Mobile Hileleri ile her ne kadar oyuncuların isteklerini karşılıyorlar gibi görünseler de yerli oyunumuza zarar vermek adına bu planı gerçekleştiriyorlar. Türk halkının her zaman olduğu gibi mobil oyun platformunda’da yerli oyunu olan Zula Mobile oyununu koruyacaklarını biliyoruz.

Zula Mobile Hile adı altında paylaşılan dosyalar yalnızca oyuna zarar vermiyor, arka planına gizlenen zararlı yazılımlar ile oyuncuların tüm kişisel bilgileri’de tehlike altında.

Zula Mobile Hile

Yazı Başlıkları:

Zula Mobile Hile
Zula Mobile Hile

Zula Mobile Hile demek çok kolay bu kelimeyi arama motorlarında aratarak sahte dosyaları paylaşan sitelere inanarak dosya indirme işlemini çoğu oyuncu yapıyor. Peki bu her yerde paylaşılmaya başlayan Zula Mobile Hileleri arka planında neler dönüyor hiç düşündünüz’mü? sizler için araştırdık.

Oyuncular genellikle altın veya para hilesi olarak aratıp indiriyorlar fakat Wall Hack veya sekmeme gibi hile çeşitlerini arayan oyuncuların sayısı’da küçümsenmeyecek derecelerde. Bu tür hile dosyalarının her birini ayrı ayrı araştırıp sizler için inceledik. Korkutucu derecelerde zararlı yazılımların olduğu dosyaları gördüğümüz zaman oyuncuları uyarmak için bu özel içeriği hazırlamak istedik.

Zula Mobile Hilesi için telefonlara indirilen APK dosyaları içerisinde kişisel bilgileri çalacak zararlı yazılımlar vardır. Bu zararlı yazılım sosyal medya hesaplarınız, fotoğraflarınız ve banka hesaplarınıza kadar her türlü bilginizi ele geçirebilir.

Oyunculara tavsiye olarak Zula Mobile Hileleri indirmemelerini ve böyle şeyler kullanmamalarını tavsiye ediyoruz. Hem kendi güvenliğiniz için hemde yerli oyunumuzdaki rekabet ortamının bozulmaması için.

Zula Mobile Altın ve Para Hilesi

Zula Mobile Altın ve Para Hilesi yaptığını düşündüğünüz APK dosyaları bunları yapmamaktadır. Oyuncuları kandırmak ve yukarıda bahsettiğimiz gibi kişisel bilgileri çalmak için bu tarz yalanlarla oyuncuları kandırıyorlar.

Yerli oyunumuz oldukça iyi korunuyor ve hile kullananları anında cezalandırıyor. Zula Mobile Altın Hilesi yapma hayaliyle indirdiğiniz dosyalar başınıza çok iş açabilirler. Bizim incele fırsatı bulduğumuz ZULA Mobile Para Hilesi adı altında paylaşılan APK dosyasının içerisinde’de buna benzer zararlı yazılımlar tespit ettik.

Özellikle yabancı kaynaklardan paylaşılan bu hile dosyalarının birinci amacı oyuna zarar vermek, ikinci amacıysa oyunculara zarar vermek. Bu büyük tuzağa düşmemek adına bunlardan uzak durmanızı istiyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın