Zula Sistem Gereksinimleri 2020 Yenilendi

 Zula Sistem Gereksinimleri 2020 Yenilendi
Okunuyor Zula Sistem Gereksinimleri 2020 Yenilendi

Zula Sistem Gereksinimleri ile cihazlarının oyunu kaldırıp kaldırmadığını kontrol etmek isteyen oyuncular için 2020 yılı içerisinde oyunun yeni değerleri. Oyun piyasası her geçen gün üzerine kata kata büyümeye devam ediyor. Artık oyun firmaları tutan oyunlarının devamını çıkartmak yerine hali hazırda tutmuş oyunlarına güncellemeler yaparak geliştirmeyi tercih ediyorlar. Bu durum hem oyunun kitlesini arttırıyor hemde maliyeti düşürüyor.

Özellikle çevrim içi oyun dünyasında popüler olan oyunların devam oyunlarını görmek çok’da alışık değiliz. Zula oyununda’da durum böyle. Piyasaya 2016 yılında ilk defa çıktığı zaman oyunun oyunculardan istediği sistem gereksinimleri oldukça düşüktü. Fakat zamanla aldığı güncellemeler ile bu gereksinimler artmaya başladı.

Oyuncuların gözden en çok kaçırdıkları nokta bir oyunu beğenip araştırıyorlar. Sonra oyunu indirmek için sistem gereksinimleri araştırması yapıyorlar. Burada önemli nokta baktığınız gereksinim verilerinin tarihi. Çevrim içi oyunlar sürekli güncelleme aldığı için kısa süre içerisinde gereksinimler’de ciddi artışlar görülebiliyor.

Zula Sistem Gereksinimleri 2020

Zula Sistem Gereksinimleri ile cihazlarınızı karşılaştırmak için kullanacağınız en güncel veriler aşağıdaki gibidir. Bilgisayarınızda kullanılan ekran kartı, işlemci gibi marka modeller bire bir uyuşmasa bile özelliklerinin karşılayıp karşılamadığı kontrol edilmesi gerekiyor.

Zula Sistem Gereksinimleri 2020
Zula Sistem Gereksinimleri 2020

Eğer Zula oyununun 2020 yılına ait sistem gereksinimleri verilerini cihazınızın ile karşılaştırma yapamadıysanız bizden yardım isteyin. Aşağıda yorum olarak bilgisayar özelliklerinizi yazın. En kısa sürede oyunu kaldırıp kaldırmayacağını, hangi ayarlarda oynamanız gerektiğini, kaç FPS alacağınız gibi bilgileri sizlere söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Zula Bedava Çarlar 2020

Minimum Sistem Gereksinimleri

Zula Sistem Gereksinimleri 2020 yılındaki verilerinde, oyunu en düşük ayarlarda oynayabilmeniz için gereken minimum donanımları aşağıda paylaştık.

 • İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz veya Athlon 2500
 • RAM: 2024 MB
 • Ekran Kartı: GeForce 5730 veya Radeon 9003
 • DirectX Sürümü: 9.0
 • Boş Alan: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Zula Sistem Gereksinimleri 2020 yılındaki verilerinde, oyunu en iyi ayarlarda oynayabilmeniz için gerekli önerilen donanımları aşağıda paylaştık.

 • İşletim Sistemi: Windows 8 veya Windows 10
 • İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz ve Athlon 3000 veya daha fazkası
 • RAM: 4048 MB
 • Ekran Kartı: GeForce 5730 ve Radeon 9003 veya daha fazlası
 • DirectX Sürümü: 9.0
 • Boş Alan: 3 GB kullanılabilir alan

Zula ve Sistem Gereksinimleri Nedir?

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen 23 Haziran 2016 tarihinde piyasaya sürülen yerli ve milli çevrim içi savaş oyunumuz. Türkiye’den sonra aynı yıl Brezilya’dada yayınlanmaya başladı. Çevrim içi savaş oyunları arasında grafikleri, işleyişi ve genel yapısı ile kendine has bir tarz yakalamayı başaran bir yapım.

Sistem Gereksinimleri, oyunların bilgisayar sisteminizde sorunsuz olarak çalışabilmesi için gereken yazılım ve donanım ihtiyaçlarını simgeler. Bütün oyunlar bilgisayarlarda sorunsuz çalışabilmeleri için bazı yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçları vardır.

Zula Sistem Gereksinimleri 2020 yılındaki verileri hakkında gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın