Zula Yeni Haritası Çukur Mahallesi

Zula Yeni Haritası Çukur Mahallesi

Zula yeni sezonuna yeni haritası ile damga vurarak giriyor. Zula Çukur Mahallesi Haritası ile bol çekişmeli savaşlar bizi bekliyor. Zula Çukur Haritası detayları.

Türkiye niye hiç FPS oyunu geliştiremiyor diyenlerin sesini kesen Zula bu sezon çukur mahallesi teması ile çok ses getireceğe benziyor. Bu yeni haritanın oyun modu olarak ölüm maçı olacak ve bir çok farklı karakterlerle mücadele edebilecekler.

Oyuna yalnızca Çukur haritası eklenmiyor, bu sezon haritayla birlikte Çukur serisi ve nadir desenleri ile silahları temaya uygun şekilde kişiselleştiriyor. Show tv de yayınlanan Çukur dizinde görmeye alıştığımız duvar yazıları oyunun yeni haritasında olacak.

Zula bu sezon yalnızca bu değişiklik ile başlamayacak daha farklı güncellemeler’de bulunuyor. Oyunda aktif olarak yer alan destansı kartların sesi %40 derecesinde düşürüldü. Ayrıca artık silahları kişiselleştirirken oyun içerisinde bizim nasıl göreceğimize bakabiliyoruz.

Sabotaj modu için ek bir süre daha getirildi, oyuncular isterlerse 1,45 olarak seçebilecekler. Aynı zamanda bomba görevli oyunların kaderini değiştirecek önemli bir detay daha var. Oyunda kurulan c4 patlayıcı bombaları infilak ettiğinde çıkan ses 72 metreden duyulurken yeni güncelleme ile bu uzunluk 36 metreye düşürüldü.

Zula Çukur Mahallesi Haritası Tanıtım

Zula Çukur Mahallesi Haritası ile ilgili görseller ve ileride gelecek diğer detaylar güncel olarak burada paylaşılacaktır. Fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.