A101 Joyplus Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

A101 Joyplus Kulak Üstü Kulaklık İncelemesi

A101 Joyplus Kulak Üstü Kulaklık almayı düşünenler için fiyatı, kullanıcı yorumları ve ürünün özellikleri gibi tüm detaylarını bu haberde inceliyoruz. A101 Market zincirinde her hafta bir birinden farklı ürünler satışa giriyor, uygun fiyatlarla satılan bu ürünlerden yararlanmadan önce haklarında araştırmalar yapıyoruz. Joyplus Kulak Üstü Kulaklık alınır mı? sorusunun cevabını yazımızı okuduktan sonra siz vereceksiniz.

Ürünle ilgili detaylı özellik ve kalite incelemesinin yanı sıra şahsi fikir ve yorumlarımızla ürünü tanıtacağız. Aynı zamanda daha önce ürünü almış ve kullanmış olan kullanıcıların yorumları ile’de fikir sahibi olabilirsiniz. Sormak istediğiniz her soruyu aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. A101 Joyplus Kulak Üstü Kulaklık ürünü ile ilgili inceleme tadındaki haberimizin detayları

A101 Joyplus Kulak Üstü Kulaklık

A101 Joyplus Kulak Üstü Kulaklık uygun fiyatı ile herkesin ilgi odağı olmayı başardı. Genellikle evde geçirdiğimiz bu günlerde ses kirliliğini önlemek için kulaklığa ihtiyaç duyuyoruz. A101 market zinciri’de her hafta getirdiği bu tarz teknoloji ürünleri ile bütün ihtiyaçları ucuz yollu karşılamamızı sağlıyor.

A101 Joyplus Kulak Üstü Kulaklık
A101 Joyplus Kulak Üstü Kulaklık

Joyplus Kulak Üstü Kulaklık ürünüyle ilgili bulamadığınız özellik bilgilerini araştırdık. Oldukça şık tasarıma ve farklı renk seçeneklerine sahip olan kablolu kulaklık hakkındaki detaylar.

İlginizi Çekebilir: A101 PUBG Mobile Kask, Tava ve Silah Seti

Joyplus Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri

A101 market zinciri mağazalarında 14 Mayıs 2020 tarihinden itibaren satılmaya başlayacak Joyplus Kulak Üstü Kulaklık fiyat, performans ürünüdür.

Joyplus Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri
Joyplus Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri

Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmaz. 

Mikrofonlu Kulaklık ; Kablo üzerinde bulunan aparat üzerinde bulunan mikrofon ve tuş sayesinde gelen aramaları cevaplandırabilir, dinlemiş olduğunuz müzikleri durdurup tekrar başlatabilirsiniz.

Dayanıklı  çerçevesi sayesinde mükemmel olarak dizayn edilmiştir. Ayarlanabilir çerçeve sayesinde diğer meteryaller ile üretilen Kulaklıklara nazaran bir adım önde!

Kulaklıkta kullanılan  kafa bandı ve hava alabilen deri kulak padleri şık ve rahat  kullanım imkanı sunar. Yüksek performansta stereo ses sunan  C-908 müzik dinlerken kendinizi müzikle bir bütün olarak  hissedeceksiniz. Ayrıca kulaklığı tamamen  saran kulak padleri gürültüyü engelleyerek mükemmel bir müzik  dinleme keyfi yaşatmakta.

Joyplus Kulak Üstü Kulaklık Fiyatı

Joyplus Kulak Üstü Kulaklık Fiyatı merak edenler için A101 marketi haricinde satılmamaktadır. Bu tarz ürünler toptan satın alınarak kendi markanızı basa bilme iznine sahip olduğu için ürünü farklı markalarda görebilirsiniz.

Araştırma yaptığımız zaman İnternet üzerinden aynı ürünü farklı markalar adı altında ortalama 30 – 60 TL fiyatına satıldığını gördük.

A101 Joyplus Kulak Üstü Kulaklık Fiyatı: 24,95 tl

Joyplus Kulak Üstü Kulaklık Kullanıcı Yorumları

Joyplus Kulak Üstü Kulaklık hakkında yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda aynı ürünlerin satıldığı farklı platformlardaki kullanıcı yorumlarını bir araya getirdik.

Kullanıcı Yorumu: Öncelikle 30 tl ye ne beklediğinizi bilmiyorum yani bu kulaklık 30 tl evet daha iyileri var ama bu fiyata bu kulaklık yinede düsük kalıyor. Paket bana geldiğinde çok özensizdi ve kablosu çok dandikti. Sesi içinde değil dışarı veriyordu. sanki kulaklık değil hoparlör aldım.

Kullanıcı Yorumu: Ürünün garantisi yok.3 hafta sonra bozuldu mağaza ithal ürün diye ilgilenmedi. Almayın aldanmayın.

Kullanıcı Yorumu:Ürün fiyat performans açısından 10 üzerinden 10 puanlık. Tıpkı görsellerde olduğu gibi ve memnun kalacağınıza eminim.

Kullanıcı Yorumu:Günlerdir kullanıyorum sesleri tatmin edici. Film müzik oyun her türlü işimi görüyor. Saatlerce taksam da diğerleri gibi kulaklarımı acıtmıyor. Kablosu rakiplerine göre çok iyi kalitede düşünmeden alın derim.

Kullanıcı Yorumu: sakın kimse almasın 2 günde bozuldu

Joyplus Kulak Üstü Kulaklık ile ilgili bir tecrübeniz, bilginiz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Bu sayede ürünü almayı düşünenler hakkında bilgi edinmiş olabilirler.

27
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.