Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Tek başınıza sıkıldıysanız Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır? sorusunun cevabını öğrenme vaktiniz gelmiş demektir. Oda kurun ve tadını çıkartmaya başlayın. Arkadaşlarla Among Us nasıl oynanır? tarzında çok fazla soru sorulduğu için bunu bir içerikle anlatmak istedik. Herkese bir bir cevap vermek ve sorularını ayrı ayrı yanıtlamak yerine hepsini bir başlıkta topluyoruz.

Among Us isimli oyunun bir anda Steam üzerinden popülerleşmesi ile birlikte ülkemizde de bu oyunu oynayanların sayısı çok arttı. Fakat oyunla ilgili bilgilerin yetersiz olması oyuncuların kafalarında soru işaretleri oluşmasına sebep oluyor. Bizde Among Us Nasıl Arkadaşlarla Oynanır? gibi oyuncuların merak ettikleri soruları cevaplıyoruz.

Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır? sorusunun güncel cevabını aşağıda bulacaksınız. Fakat bu içerikte sadece size bunu anlatmıyoruz. Aynı zamanda arkadaşlarınızda daha fazla nasıl eğlenebileceğinizi ve nasıl bu oyunu oynayacak arkadaş bulabileceğinizi de anlatıyoruz.

Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?
Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Among Us Oda Kurma, Nasıl Kurulur? isimli yazımızda sizlere nasıl oda kurabileceğinizi anlatmıştık. Aynı zamanda kurduğunuz odaya başka oyuncuların nasıl geleceğini de bu yazımızda öğrenebilirsiniz. Kafanızın karışmaması adına Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır? sorunuzun cevabını aşağıda sizlere verdik.

Arkadaşlarla Among Us Nasıl Oynanır?

Arkadaşlarla Among Us Nasıl Oynanır? sorusunun cevabı aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  1. Sizinle birlikte oynayacak tüm Oyuncular “Online” yazısına tıklasın,
  2. Host kategorisinin altında bulunan Create Game butonuna basın,
  3. Oda ayarlarınızı dilediğiniz gibi düzeltin,
  4. Oda kodunuzu diğer arkadaşlarınızla paylaşın,

Yukarıdaki 4 adımı uyguladıktan sonra oda kurmuş olacaksınız. Diğer oyuncuların kurulan odaya girebilmeleri için yapmaları gerekenler;

  1. Online yazısına tıklayın,
  2. Private kategorisindeki Oda kodunu girin,
  3. Kodu girdiğiniz yerin sağ tarafındaki ok işaretine basın,

3 adımda da Arkadaşınızın kurduğu odaya rahatlıkla bu sayede giriş yapabilirsiniz.

Among Us Nasıl Arkadaşlarla Oynanır?

Among Us Nasıl Arkadaşlarla Oynanır?
Among Us Nasıl Arkadaşlarla Oynanır?

Among Us Nasıl Arkadaşlarla Oynanır?, eğer oyunu oynayabileceğiniz arkadaşlarınız yoksa kurduğunuz oda da yalnız kalacaksınız. Veya eksik oyuncular varsa yine oyuna başlayamazsınız.

Among Us Türkiye TR Discord Sunucusuna Katıl yazımızda bahsettiğimiz büyük kanallara katılın. Bu sayede oyunu Türkiye de oynayan oyuncuları bulabilirsiniz. Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır? gibi merak ettiğiniz sorular cevaplanmaya devam edilecek.

20
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.